Tutaj jesteś: Hobby, Gry i Zabawy > Kolekcjonerstwo

Kolekcjonerstwo

Porady (12)
Zmień widok
czyszczenie monet
3.9791/5
Jak czyścić monety?
redaktor: Krystyna, specjalista Tipy.pl
Generalnie nie zaleca się czyszczenia monet, ale jeśli już koniecznie musisz to zrobić poniższe instrukcje pomogą ci zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia. Nigdy nie używaj środka do...  czytaj więcej »
książki
5.0000/5
Jak przechowywać książki?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Czytanie jest wspaniałą rozrywką, nieporównywalną z oglądaniem filmu czy telewizji. Czytać warto z bardzo wielu względów, ale też żeby cieszyć się należycie lekturą, warto dbać o książki i...  czytaj więcej »
domowa biblioteczka
/5
Jak należy dbać o książki?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Domowa biblioteczka to nie tylko wielka wartość, ale także powód do dumy niejednej pani domu i piękna ozdoba mieszkań. Każdy mól książkowy chciałby, by jego zbiory pozostały w jak...  czytaj więcej »
zapalniczki
/5
Jak kolekcjonować zapalniczki?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Kolekcjonować można praktycznie wszystko. Jednak im bardziej unikalny temat, tym kolekcja jest cenniejsza. W dobie odchodzenia od palenia papierosów, bardzo dobrze ma się hobby polegające...  czytaj więcej »
znaczki pocztowe
4.9744/5
Jak kolekcjonować znaczki?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Hobby polegające na kolekcjonowaniu znaczków pocztowych jest tak stare jak same znaczki. Zajmują się nim rzesze ludzi i jest to hobby, które będąc z początku niewinną zabawą nie wymagającą...  czytaj więcej »
numizmatyka
3.6667/5
Jak znaleźć sobie hobby?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Twoja codzienność ogranicza się do chodzenia do pracy i dbania o dom? Lub, jeśli jesteś młodym człowiekiem, sprowadza się do chodzenia do szkoły i na imprezy? W którymś momencie zdajesz...  czytaj więcej »
pocztówki
3.2500/5
Jak zbierać pocztówki?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Deltiologia lub filokartystyka to nazwa hobby, które polega na zbieraniu pocztówek. Jest to „łatwe w obsłudze” i wdzięczne hobby. Nie wymaga dużych nakładów finansowych, jak np....  czytaj więcej »
monety
2.0000/5
Jak zbierać monety?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Numizmatyka, czyli kolekcjonowanie monet, cieszy się olbrzymią popularnością i w tej chwili tworzy już niemal odrębny przemysł. Jest to bardzo wciągające zajęcie, które daje wiele emocji i...  czytaj więcej »
autografy
5.0000/5
Jak kolekcjonować autografy?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Żyjemy w epoce celebrytów. Ludzie znani fascynują nas, często marzymy o tym, by ich poznać. Niestety, jest to prawie niemożliwe. Zwłaszcza, kiedy idolami są aktorzy, sportowcy, naukowcy,...  czytaj więcej »
oryginalna półka na książki
/5
Jak dbać o książki?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Rozklejają się, wypadają z nich strony, ale kochamy je. Przedłużmy ich życie. Bez względu na rodzaj oprawy publikacji, przechowujmy je na półkach tylko w pozycji stojącej. Tak unikniemy...  czytaj więcej »
Sprecyzuj czego szukasz
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.