Tutaj jesteś: Kilka słów o Tipy.pl

Czym są Tipy.pl?

Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki dotyczące wszystkich dziedzin życia.

Uwielbiamy i chcemy dzielić się naszą wiedzą z całym światem. Z tego powodu stworzyliśmy platformę, dzięki której każdy użytkownik Internetu może się podzielić swoją wiedzą z innymi. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się w serwisie oraz zostania członkiem społeczności Tipy.pl. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy kolor skóry, do oceniania porad innych użytkowników, komentowania, dyskutowania na forum oraz – przede wszystkim - do pisania swoich własnych artykułów, jak też dołączania do nich zdjęć oraz filmików, które jeszcze bardziej pomogą przekazać i wyeksponować posiadaną wiedzę.

Społeczność Tipy.pl zmienia się nieustannie w taki sposób w jaki Wy drodzy użytkownicy dzielicie się wiedzą oraz nabywacie nowe umiejętności dzięki poradom i wskazówkom innych. Przyłącz się do nas już dzisiaj!
 

Reklama w Tipy.pl


Jesteś zainteresowany zamieszczeniem reklamy na Tipy.pl? Zajrzyj do działu "Reklama".

Polityka prywatności


W celu dokładnego poznania polityki dotyczącej ochrony danych osobowych naszych użytkowników prosimy przeczytać Politykę Prywatności.

Informacje prasowe


Jeśli jesteś dziennikarzem lub pracownikiem prasy oraz jesteś zainteresowany dokładniejszymi informacjami na temat serwisu lub firmy, prosimy o kierowanie swoich pytań na bok@tipy.pl

Ile kosztuje korzystanie z Tipy.pl


Dostęp do zamieszczonych porad oraz do społeczności jest darmowy dla wszystkich użytkowników sieci. Również nigdy w przyszłości nie będą pobierane opłaty za udostępnianie artykułów oraz przyłączenie się do społeczności Tipy.pl.

 

 

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.