Tag: Bezpieczne odchudzanie

bezpieczne odchudzanie

Jak bezpiecznie schudnąć?

Zdrowe Odżywianie
W dzisiejszym świecie wszyscy są świadomi jak należy zdrowo się odżywiać i jak uzyskać szczupłą sylwetkę. Prawidłowa waga oprócz zalet zdrowotnych pozwala również pokazywać swoje ciało w odważnych kreacjach a ludzie postrzegają cię jako osobę schludną i godną zaufania. Dla osób z nadwagą dodatkowe kilogramy są powodem do zmartwień i często wpływają na ich kondycję psychiczną. Ponadto znaczna nadwaga, czy otyłość są powodem do niepokoju, gdyż niekorzystnie wpływają na stan zdrowia. Istnieje kilka powodów, dla których niektórzy ludzie mają większy problem z tyciem niż inni. Duże znaczenie ma tu tempo metabolizmu. Osoby z wolną przemianą materii mają trudności z utratą wagi a w ich organizmie odkłada się więcej tłuszczu. Innym czynnikiem utrudniającym utrzymanie szczupłej sylwetki jest brak równowagi hormonalnej. Niestety jednak w większości przypadków nadwaga, czy otyłość są wynikiem złych nawyków żywieniowych. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów jak łatwo i szybko zrzucić dodatkowe kilogramy.
odchudzanie bez głodzenia

Jak schudnąć bez głodzenia się?

Zdrowe Odżywianie
Możesz schudnąć bez głodu, tabletek i specjalnej diety, a nawet bez ćwiczeń, (choć one przyśpieszają ten proces). Nie potrzebujesz żadnych sztuczek ani nawet specjalnego sprzętu i możesz jeść wszystko, na co masz ochotę. Poniżej znajdziesz wskazówki jak schudnąć bez głodzenia się i bez wysiłku.
kobieta biorąca kąpiel

Jak zrobić kąpiel odchudzającą?

Zabiegi na ciało
Jeśli się odchudzamy to zwykle wszystkimi możliwymi metodami. Jeśli bierzesz tabletki, uprawiasz sport i wmasowujesz w swoje ciało dziesiątki kosmetyków wyszczuplających to dlaczego nie skorzystać z dobrodziejstw natury i zrobić sobie raz w tygodniu odchudzająco - ujędrniającą kąpiel z ziół? Obiecuję, że efekty cię zaskoczą.
Odchudzanie

Jak schudnąć?

Zdrowe Odżywianie
Chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Poniżej przedstawiam najważniejsze zasady zdrowego odchudzania. Nie musisz się głodzić, ani biegać kilka godzin dziennie. Wystarczy zmienić nieco sposób odżywiania i tryb życia, aby zacząć chudnąć. Oczywiście do tego musisz być konsekwentny w tym co robisz i zmotywowany.
Odchudzanie po świętach

Jak schudnąć po świętach?

Zdrowe Odżywianie
Święta, święta... i po świętach, jednak dodatkowy tłuszczyk na brzuchu po świątecznym obżarstwie nie znika od razu. Stoisz na wadze w styczniu i zastanawiasz się jakim cudem przez ostatni czas udało ci się przytyć 3kg i w jaki sposób masz się ich pozbyć. Dobrą wiadomością jest fakt, że świąteczne kilogramy da się w miarę szybko spalić.
spalanie tłuszczu z brzucha

Jakie są składniki spalające tłuszcz z brzucha?

Odchudzanie
A oto dobra wiadomość dla wszystkich, którzy marzą o tym, żeby pozbyć się odkładającej się na brzuchu oponki. Okazuje się, że całkiem skutecznie można to zrobić... jedząc. Istnieje bowiem grupa składników o udowodnionych właściwościach spalających tłuszcz. Znajdziesz je zarówno w suplementach diety, jak i w powszechnie występujących owocach i warzywach. Zdrowe odżywianie i odchudzanie w jednym? Przekonaj się, że to możliwe.
płaski brzuch

Jak mieć płaski brzuch bez wysiłku?

Podstawy Fitnessu
Nadchodzi czas kostiumów kąpielowych. A w nich wałeczki na brzuchu nie dadzą się ukryć. Spróbujmy temu zaradzić. Nie ma cudów. W dwa czy trzy tygodnie nie schudniesz o trzy rozmiary. Ale możesz w tym czasie ujędrnić skórę i poprawić jej wygląd. No i oczywiście popracować nad mięśniami. Wciąganie brzucha nie będzie problemem, a naprężone mięśnie (nawet jeśli ukryte przed światem pod warstewką tłuszczu) sprawią, że cała sylwetka wyda się smuklejsza. Ponadto odciążą kręgosłup, tworząc jego dodatkowe wsparcie. A więc: wciągamy brzuch, pierś do przodu i do dzieła!

7 trików na zrzucenie wagi w każdym wieku

Odchudzanie
Niestety, wraz z wiekiem wszystkie siły zła obracają się przeciwko nam i powodują, że odchudzanie staje się coraz trudniejsze. Nasze mięśnie i stawy odmawiają posłuszeństwa. Stają się sztywne oraz bolesne, a co za tym idzie wykonywanie ćwiczeń zaczyna sprawiać nam kłopot. A to dopiero początek. Nasz metabolizm także nas nie oszczędza, stając się bardziej leniwy i powolny. Średnio co 10 lat spalamy o 1-2% mniej kalorii, a w zamian za to zaczynamy tracić masę mięśniową i odkładać tłuszcz. Jeśli nie będziemy bardziej ostrożni, to efekt błędnego koła będzie jeden: im więcej lat, tym większa waga.
5 produktów których musisz unikać jeśli chcesz mieć sześciopak

5 produktów, których musisz unikać, jeśli chcesz mieć sześciopak

Odchudzanie
Na brzuchu pojawiła ci się opona? Nie jesteś z tym problemem sam. Według badań przeprowadzonych przez American Medical Association w USA dziś tyczy się to aż 54% dorosłych,. Dla porównania, w roku 2000 dotyczyło to tylko 46%. Jeśli masz w pasie więcej niż 100 cm, najwyższa pora ograniczyć produkty z tej listy:
Dlaczego kobietom trudniej schudnąć

8 naukowych powodów, dlaczego kobietom trudniej schudnąć

Ćwiczenia
Stwierdzenie, że kobietom trudniej jest zrzucić zbędne kilogramy niż mężczyznom nie jest mitem. Oto osiem naukowych dowodów na to, że może to być prawda.