Tag: Domowa maseczka peel off

maseczka peel off

Jak zrobić maseczkę peel off domowej roboty?

Cera mieszana
Maseczki peel off sprawiają, że twoja cera staje się piękna. Usuwają martwy naskórek i oczyszczają skórę. Wiele różnych maseczek peel off można kupić w drogeriach i sklepach z kosmetykami. Mogą one jednak zawierać związki chemiczne, które są szkodliwe dla skóry. Doskonałą alternatywą dla takich maseczek są maseczki domowej roboty. Działają równie dobrze, a są tańsze i zdrowsze w użyciu. Oto jak zrobić samodzielnie taką maseczkę:

Jak zrobić maseczkę peel off?

Maseczki Domowe
Markowe peelingi oczyszczające są dość drogie, zatem te domowej roboty są wspaniałą alternatywą. Za pomocą tej maseczki usuniesz wszystkie martwe komórki skóry, zaś cera pozostanie promienna i odżywiona. Zawarty w przepisie sok z cytryny złuszcza i tonizuje, zaś pomidor przywraca naturalne pH i pomaga w leczeniu wyprysków. Poniższą maseczkę robi się dość łatwo i jest ona bardzo wydajna.
maseczka peel off

Jak zrobić domową maskę peel off?

Maseczki Domowe
Domowe maseczki to doskonały sposób na nawilżenie zmęczonej, przesuszonej cery, złagodzenie podrażnień czy walkę z niedoskonałościami. Powinny stać się stałym elementem codziennej pielęgnacji twarzy. Okazuje się, że w domu możemy zrobić nie tylko zwykłe maseczki w postaci papek, ale również materiałową maskę typu peel off. Więcej szczegółów znajdziesz w dalszej części porady.
maseczka z żelatyny

Jak zrobić żelatynową maskę oczyszczającą pory skóry?

Maseczki Domowe
Żelatynowa maska doskonale radzi sobie z zaskórnikami i zanieczyszczeniami skóry. Oczyszczającą maseczkę peel-off najlepiej stosować 3 razy w miesiącu, oczywiście jeśli czujesz potrzebę, możesz stosować ją częściej. Skóra twarzy po zastosowaniu maseczki jest gładka i rozjaśniona. Jej działanie można z powodzeniem porównać z drogimi, sklepowymi kosmetykami.


Podobne porady

pomarańcza

Jak zrobić maseczkę peel off z pomarańczy i cytryny?

Problemy z cerą
Mówi się, że piękna, zdrowa skóra świadczy o zdrowym ciele. Ludzie na całym świecie korzystają z wielu zabiegów, aby wyglądać jak najlepiej. Powód jest jeden i bardzo prosty. Nasz wygląd świadczy o nas. Jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że Twoja cera będzie wyglądała świeżo i zdrowo, mamy dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie – domowej roboty cytrusową maseczkę peel off. Wypróbuj tego specyfiku, a na pewno nie pożałujesz. Zmiany będą nie tyle widoczne, ale i odczuwalne.
maseczka peel off

Jak zrobić maseczkę peel off z ogórka i zielonej herbaty?

Cera sucha
Niejedna z nas uważa, że maseczki są dobre na cerę. Doskonale nawilżają, oczyszczają i napinają naszą skórę. Niestety nie wszyscy doceniają maseczki domowej roboty. A szkoda. Są one bowiem bardzo dobre i dużo skuteczniejsze niż kupione w sklepie specyfiki. Proponujemy letnią maseczkę z ogórka i zielonej herbaty. Doskonale nawilży i oczyści cerę, a substancje zawarte w zielonej herbacie mają działanie antyutleniające i przeciwdziałają wolnym rodnikom.
maseczka z owoców :)

Jak zrobić maseczkę peel off z sokiem owocowym?

Cera mieszana
Potrzebujesz szybko i skutecznie odświeżyć cerę? Nie masz jednak czasu biegać po drogeriach i szukać odpowiednich maseczek? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Proponujemy zrobienie maseczki z żelatyny i dowolnie przez Ciebie wybranego soku owocowego. Nie tylko zapewni ona uczucie świeżości i gładkiej cery, ale też odżywi cerę i rozpromieni ją.
maseczka peel off

Jak zrobić maseczkę peel off na trądzik?

Zabiegi na twarz
Chcesz samodzielne zrobić maseczkę peel off na trądzik? To nic trudnego. Ta fantastyczna i łatwa w wykonaniu maseczka naprawdę działa. Zatem zamiast kupować drogie kosmetyki oczyszczające, przygotuj domowej roboty maseczkę. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.