Tag: Walentynki w przedszkolu

okulary w kształcie serc

Jak zrobić okulary - serca?

Prezenty na Walentynki
Okulary z oprawkami w kształcie serc mogą zrobić niesamowite wrażenie podczas przyjęcia walentynkowego. Doskonale nadają się one również na prezent dla ukochanej osoby. Są one łatwe w wykonaniu, a z pewnością zwrócą one uwagę dzieci i osób dorosłych. Wystarczy odrobina chęci i trochę wolnego czasu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak je wykonać, przeczytaj poniższe wskazówki.
walentynkowe prezenty

Jak zrobić walentynkową torebkę na cukierki?

Prezenty na Walentynki
Ta walentynkowa propozycja jest w prawdzie pewnym wyzwaniem dla dziecka, ale z małą pomocą dorosłych nawet przedszkolaki mogą sobie z nią poradzić. Jeżeli chcesz razem ze swoim dzieckiem zrobić tą ciekawą walentynkową torebkę na cukierki przeczytaj zamieszczoną poniżej instrukcję.
kula ze śniegiem

Jak zrobić walentynkową kulę ze śniegiem?

Prezenty na Walentynki
Zawsze chciałeś zrobić własną kulę ze śniegiem, ale zawsze uważałeś, że to zbyt trudne. Wcale tak nie jest. Walentynki to doskonała okazja by się o tym przekonać i wspólnie z dziećmi zrobić wspaniałą, romantyczną kulę śniegową. Poniżej znajdziesz instrukcje, jak ją zrobić.


Podobne porady

naszyjnik z cukierków

Jak zapakować cukierki - naszyjnik z cukierków?

Prezenty na Dzień Matki
Szukasz oryginalnego sposobu na zapakowanie cukierków? Wyjmij je z opakowania zbiorczego, w którym są i zapakuj każdy osobno tworząc.... naszyjnik! Niesamowity sposób, aż żal będzie go rozpakowywać. Świetny pomysł na prezent dla wielbicieli słodkości oraz dzieci.
Kula ze śniegiem

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową - kula ze śniegiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Kule ze śniegiem są typowymi ozdobami naszych domów podczas zimy. Dlaczego więc nie zrobić kartki o takim wzorze i nie wysłać jej do najbliższych?
ozdobne kule świąteczne

Jak zrobić kieliszki ze śniegiem jak szklane kule?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Niejeden z nas jako dziecko marzył o szklanej kuli z malowniczym widoczkiem w środku. Po jej potrząśnięciu ukazywały się setki płatków sztucznego śniegu, które delikatnie opadały na figurki umieszczone we wnętrzu. Niestety w tamtych czasach takie kule można było zobaczyć jedynie w amerykańskich filmach wyświetlanych w telewizji w okolicy Bożego Narodzenia. Teraz bez problemu kupimy je w chińskich centrach handlowych za kilkanaście złotych. Jeśli jednak chcesz mieć naprawdę oryginalne kule, a w tym wypadku kieliszki, ze śniegiem, zrób je według poniższej instrukcji.
śnieżna kula ze słoika

Jak zrobić śnieżne kule ze słoików?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szklane kule ze śniegiem w środku uwielbiają i dzieci, i dorośli. Są tak magiczne, że czasem aż trudno oderwać od nich wzrok. Jeśli i ty chcesz mieć takie kule w swoim domu, zrób je sam. Nie chcesz specjalnie na ten cel kupować kul z przezroczystego szkła? Zatem skieruj swe kroki do piwnicy, spiżarni czy gdziekolwiek indziej, gdzie przechowujesz słoiki. Bo właśnie z nich powstaną te bajeczne śnieżne dekoracje.
domowe cukierki na gardło

Jak zrobić cukierki na gardło?

Przeziębienia i Grypa
Ból gardła przytrafić się może o każdej porze roku. Sięgamy wówczas po pastylki na gardło, których w aptekach i marketach nie brakuje. Środki te nie są jednak wolne od skutków ubocznych. Nie zaleca się ich stosowania w dużych ilościach, ponieważ mogą na przykład wywołać biegunkę. Dzieci w szczególności powinny unikać tego typu preparatów. Czy istnieje zatem inne, lepsze rozwiązanie? Tak! Ulgę przyniosą całkowicie naturalne, smaczne i skuteczne cukierki na gardło domowej roboty. Posmakują dzieciom i dorosłym, a co najważniejsze – szybko pozwolą pozbyć się bólu gardła.