Tag: Dekoracje walentynkowe porady

dekoracje walentynkowe lub bożonarodzeniowe

Jak zrobić wiszące serduszka vintage?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Wiszące serduszka mogą ożywić zarówno bożonarodzeniową choinkę jak i walentynkowe przyjęcie. Serduszka te mogą w czasie świąt Bożego Narodzenia pełnić również taką funkcję jak jemioła. Jeśli zakochani staną pod taką dekoracją, będą musieli gorąco się pocałować. Przygotowanie takich ozdób nie jest wcale trudne. Wystarczy kilka obrazków aniołków, koraliki i sznurek. Poniżej znajdziesz wskazówki krok po kroku, jak wykonać wiszącą dekorację walentynkową.
wino na walentynki

Jak zrobić mieszadełka do drinków - róże?

Kolacja walentynkowa
Chcesz zrobić walentynkową niespodziankę ukochanej lub ukochanemu? Jeśli planujesz przygotować romantyczną kolację z butelką czerwonego wina, zamiast niego polecam zaserwować proste drinki. Lampki wystarczy do ⅔ wypełnić czerwonym winem, a resztę uzupełnić coca-colą. Zadbaj o to, by stół i drinki wyglądały naprawdę wyjątkowo. Świetnym pomysłem są mieszadełka, do których wykonania cię dziś zachęcam. Będą doskonale komponować się z romantycznym wystrojem, czerwienią wina i blaskiem świec.
Dekoracje z bibuły

Jak zrobić walentynkowe dekoracje dla dzieci?

Dekoracje walentynkowe
Jest to bardzo proste w wykonaniu walentynkowe rękodzieło dekoracyjne. Każdy będzie mógł się cieszyć biorąc je na zewnątrz i oglądając powiew bibułki na wietrze. Również w domu rewelacyjnie spełnią swoje funkcje dekoracyjne.


Podobne porady

mieszadełka do drinków

Jak zrobić mieszadełka do drinków - żołędzie?

Imprezy Domowe
Zamierzasz zorganizować u siebie imprezę andrzejkową? A może zaczynasz planować przyjęcie sylwestrowe? Jeśli tak, zaskocz swoich znajomych oryginalnymi mieszadełkami do drinków ozdobionymi prawdziwymi żołędziami. Efekt WOW na imprezie gwarantowany! Na pewno długo będziesz musiała ich przekonywać, że zrobiłaś te cuda własnoręcznie! Co ciekawe, ich wykonanie wcale nie jest trudne. Przekonaj się sama!
mieszadełka

Jak zrobić mieszadełka do drinków - serca?

Kolacja walentynkowa
Planujesz romantyczną kolację ze swoim ukochanym? Zadbaj o każdy, nawet najdrobniejszy akcent. Jeśli chcesz podczas niej zaserwować drinki, zaskocz swoją drugą połówkę oryginalnymi mieszadełkami do napojów ozdobionymi złotymi serduszkami. Ich zrobienie to naprawdę nic trudnego. Poradzi sobie z tym nawet największy antytalent. Zapoznaj się z instrukcją ich wykonania, a potem zabieraj się do pracy.