Tag: Używanie eyelinera

malowanie oczu eyelinerem

Jak malować oczy eyelinerem?

Makijaż oczu
Eyeliner może sprawić, że nawet najmniejsze oczy wydadzą się duże i wyraziste. Kluczowe jest jednak prawidłowe używanie eyelinera - nie chcesz przecież by twoje oczy wydały się zbyt ciemne i surowe, lub by makijaż był przesadnie mocny. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak za pomocą eyelinera zrobić makijaż weekendowy, „smoky eye”, „pogrubione oczy” i „kocie oczy”.
błędy makijażowe - eyeliner

5 najczęstszych błędów makijażowych przy nakładaniu eyelinera

Makijaż oczu
Eyeliner to jedno z najpotężniejszych narzędzi w naszym kuferku z kosmetykami do makijażu. Dzięki niemu podkreślisz kontur oczu lub zmodyfikujesz go, by uzyskać jeszcze lepszy efekt. Jednak nieumiejętne używanie eyelinera może przynieść więcej szkody, niż pożytku. Jakie błędy popełniamy najczęściej? Co zrobić, żeby ich uniknąć? Tego dowiesz się z dalszej lektury.


Podobne porady

eyeliner

Jak używać eyelinera?

Makijaż oczu
Nieważne czy jesteś wiecznie podróżującą bizneswoman, czy pełnoetatową mamą. Nie ważne co robisz całymi dniami. Ważne jest, abyś wyglądała dobrze pełniąc swoje obowiązki. Jedną z najlepszych sztuczek jest zastosowanie eyelinera. Umiejętnie użyty powiększy optycznie Twoje oczy. Jeśli masz tylko 5 minut do wyjścia, musisz wiedzieć jak szybko nałożyć eyeliner. Oto kilka wskazówek:
malowanie kreski eyelinerem

Jak zrobić idealną kreskę eyelinerem?

Makijaż

Zrobienie idealnej kreski eyelinerem nie jest rzeczą łatwą. Wymaga odrobiny wprawy i znajomości kilku prostych reguł, które znacznie ułatwią cały proces. Poniżej dowiesz się w jaki sposób najprościej namalować eyelinerem kreskę. Każdy kolejny krok coraz bardziej przybliży cię do idealnego makijażu.

kreski eyelinerem

Jak używać eyelinera? Rodzaje kresek na powiece·

Makijaż oczu
Eyeliner to w makijażu narzędzie niezwykłe. Dostępny w wielu różnorodnych kolorach, kształtach i konsystencji może w natychmiastowy sposób radykalnie zmienić cały twój wygląd, kładąc największy nacisk na wyraźnie podkreślone oczy. Jego stosowanie wymaga jednak umiejętności i uwagi. Kreska wykonana eyelinerem może z równą mocą zdefiniować cały makijaż, jak i zrujnować go. Poniżej znajduje się przegląd rodzajów kresek wykonanych eyelinerem i wskazówki zarówno dla jego początkujących, jak i zaawansowanych użytkowniczek.
malowanie eyelinerem

10 błędów, których powinnaś unikać podczas malowania się eyelinerem

Makijaż oczu
Nakładanie eyelinera jest najprawdopodobniej najbardziej trudną czynnością podczas wykonywania makijażu. Twoja ręka musi być stabilna, a ty cierpliwa. Jeśli kreska zostanie dobrze wykonana, to może otworzyć ona twoje oczy i sprawić, że cała twarz będzie wyglądała zupełnie inaczej. Z kolei, jeśli coś pójdzie nie tak, to możesz skończyć wyglądając jak szop! Jeśli chcesz dowiedzieć się jak podkreślić oczy i jak nakładać eyeliner, to przeczytaj poniższy tekst, w którym znajdziesz błędy, których powinnaś unikać.
postarzający makijaż

7 makijażowych błędów, które cię postarzają

Makijaż
Makijaż stosujemy po to, by wyglądać ładniej i podkreślić nasze naturalne cechy, jednak często popełniamy niektóre błędy makijażowe, które sprawiają, że wyglądamy starzej. Oto kilka przydatnych rad, które pozwolą tego uniknąć.
makijaż do okularów

10 porad makijażowych dla dziewczyn noszących okulary

Makijaż
Kiedyś okulary były przeciwieństwem atrakcyjności, jednak w dzisiejszych czasach ludzie noszą je jako element modnej ozdoby, nawet wtedy, kiedy nie mają problemów ze wzrokiem. Mimo to dla niektórych z nas okulary są niezbędnym przedmiotem, szczególnie jeśli z jakiegoś powodu nie możemy nosić soczewek kontaktowych. Jeśli wydaje ci się, że makijaż pod okularami, to strata czasu, mylisz się. Zaletą okularów jest to, że automatycznie przyciągają one wzrok do twoich oczu. Z kolei ich wadą jest to, że jeśli jesteś krótkowidzem, to sprawiają one, że twoje oczy wydają się mniejsze, niż są w rzeczywistości. Jednak możesz temu zaradzić dzięki makijażowi, który będzie uzupełnieniem okularów. Oto porady, które warto mieć na uwadze.