Tag: Używanie eyelinera

malowanie oczu eyelinerem

Jak malować oczy eyelinerem?

Makijaż oczu
Eyeliner może sprawić, że nawet najmniejsze oczy wydadzą się duże i wyraziste. Kluczowe jest jednak prawidłowe używanie eyelinera - nie chcesz przecież by twoje oczy wydały się zbyt ciemne i surowe, lub by makijaż był przesadnie mocny. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak za pomocą eyelinera zrobić makijaż weekendowy, „smoky eye”, „pogrubione oczy” i „kocie oczy”.
błędy makijażowe - eyeliner

5 najczęstszych błędów makijażowych przy nakładaniu eyelinera

Makijaż oczu
Eyeliner to jedno z najpotężniejszych narzędzi w naszym kuferku z kosmetykami do makijażu. Dzięki niemu podkreślisz kontur oczu lub zmodyfikujesz go, by uzyskać jeszcze lepszy efekt. Jednak nieumiejętne używanie eyelinera może przynieść więcej szkody, niż pożytku. Jakie błędy popełniamy najczęściej? Co zrobić, żeby ich uniknąć? Tego dowiesz się z dalszej lektury.


Podobne porady

eyeliner

Jak używać eyelinera?

Makijaż oczu
Nieważne czy jesteś wiecznie podróżującą bizneswoman, czy pełnoetatową mamą. Nie ważne co robisz całymi dniami. Ważne jest, abyś wyglądała dobrze pełniąc swoje obowiązki. Jedną z najlepszych sztuczek jest zastosowanie eyelinera. Umiejętnie użyty powiększy optycznie Twoje oczy. Jeśli masz tylko 5 minut do wyjścia, musisz wiedzieć jak szybko nałożyć eyeliner. Oto kilka wskazówek:
kreski eyelinerem

Jak używać eyelinera? Rodzaje kresek na powiece·

Makijaż oczu
Eyeliner to w makijażu narzędzie niezwykłe. Dostępny w wielu różnorodnych kolorach, kształtach i konsystencji może w natychmiastowy sposób radykalnie zmienić cały twój wygląd, kładąc największy nacisk na wyraźnie podkreślone oczy. Jego stosowanie wymaga jednak umiejętności i uwagi. Kreska wykonana eyelinerem może z równą mocą zdefiniować cały makijaż, jak i zrujnować go. Poniżej znajduje się przegląd rodzajów kresek wykonanych eyelinerem i wskazówki zarówno dla jego początkujących, jak i zaawansowanych użytkowniczek.
malowanie eyelinerem

10 błędów, których powinnaś unikać podczas malowania się eyelinerem

Makijaż oczu
Nakładanie eyelinera jest najprawdopodobniej najbardziej trudną czynnością podczas wykonywania makijażu. Twoja ręka musi być stabilna, a ty cierpliwa. Jeśli kreska zostanie dobrze wykonana, to może otworzyć ona twoje oczy i sprawić, że cała twarz będzie wyglądała zupełnie inaczej. Z kolei, jeśli coś pójdzie nie tak, to możesz skończyć wyglądając jak szop! Jeśli chcesz dowiedzieć się jak podkreślić oczy i jak nakładać eyeliner, to przeczytaj poniższy tekst, w którym znajdziesz błędy, których powinnaś unikać.
postarzający makijaż

7 makijażowych błędów, które cię postarzają

Makijaż
Makijaż stosujemy po to, by wyglądać ładniej i podkreślić nasze naturalne cechy, jednak często popełniamy niektóre błędy makijażowe, które sprawiają, że wyglądamy starzej. Oto kilka przydatnych rad, które pozwolą tego uniknąć.
błędy makijażowe

6 błędów makijażowych, których należy unikać

Makijaż twarzy
Makijaż ma na celu podkreślać i uwydatniać piękno kobiety, jednak czasami niektóre kobiety popełniają błędy, które nie dodają im uroku, a wręcz sprawiają, że wyglądają jak wampir lub panda. Oto 6 najczęściej popełnianych błędów, których trzeba się wystrzegać.
okularnice

10 makijażowych wskazówek dla dziewczyn noszących okulary

Makijaż oczu
Okulary przyciągają uwagę do twarzy i oczu, dlatego twój makijaż powinien być czysty, wyraźny i perfekcyjny. Oto makijażowe wskazówki, które sprawią, że będziesz wyglądała pięknie, atrakcyjnie i uroczo: