Tag: Kartki walentynkowe wzory

kartka - ozdoba walentynkowa

Jak zrobić walentynkową pajęczynę?

Kartki na Walentynki
Skomplikowana, trójwymiarowa kartka walentynkowa, będzie doskonałym prezentem dla ukochanej osoby. Stworzenie takiej karty jest stosunkowo proste jednak wymaga odrobinę czasu, cierpliwości i dokładności, ale po zakończeniu pracy będzie można rozkoszować się miną odbiorcy, gdy odkryje niezwykłość tej kartki. Poniżej znajdziesz instrukcję jak wykonać walentynkową kartkę - pajęczynę.
kartka walentynkowa - zdrapka

Jak zrobić kartkę walentynkową – zdrapkę?

Kartki na Walentynki
Szukasz pomysłu na oryginalną i śmieszną kartkę walentynkową? Uruchom swój własny Totalizator Miłości! Podaruj swojemu ukochanemu kartkę zdrapkę, niech przekona się, czy sprzyja mu fortuna. Pamiętaj! Twój luby może zdrapać tylko jedno serduszko.
kartka walentynkowa – xoxo

Jak zrobić kartkę walentynkową – xoxo?

Kartki na Walentynki
Walentynki to Dzień Zakochanych, zatem wszystkie podarowane wówczas prezenty powinny być dane od serca. Cóż lepiej udowodni naszemu ukochanemu jak bardzo nam na nim zależy, jeśli nie własnoręcznie wykonana kartka? Jeśli twój luby to zapalony internauta, bez problemu zrozumie podpis na kartce: xoxo – czyli hugs and kisses. Do dzieła!
kartka walentynkowa – dwa serca

Jak zrobić kartkę walentynkową – dwa serca?

Kartki na Walentynki
Do Walentynek trzeba dwojga, stąd też pomysł na tę właśnie walentynkową karteczkę. „Dwa serca – jedna miłość” to przesłanie, jakie ze sobą niesie. Jeśli uznasz, że zbyt dużo przy niej pracy, pomyśl, czy aby na pewno poświęcasz waszemu związkowi wystarczająco dużo czasu. Jeśli jednak, podobnie jak ja, uważasz, że prawdziwy prezent to prezent ręcznie robiony, zapraszam do lektury tego artykułu.
kartka walentynkowa z serduszkami

Jak zrobić kartkę walentynkową z serduszkami?

Kartki na Walentynki
Podaruj ukochanej osobie walentynkowy las serc. Cóż lepszego jest lepszym wyznacznikiem tego święta, oraz symbolem miłości? Nic nie ucieszy bardziej niż prezent własnoręcznie przez kogoś wykonany, zwłaszcza przez kogoś kochanego. Zachęcam do tego, to działa.
kartka walentynkowa

Jak zrobić walentynkową kartkę?

Kartki na Walentynki
Super śliczne kartki na walentynki w wersji dla niej i dla niego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wydrukować, napisać kilka słów od siebie i gotowe. Kartka inna niż wszystkie, niebanalna. Taka, jaką chciałoby się dostać. Taka, którą chciałoby się wręczyć.
kartka walentynkowa z serduszkiem

Jak zrobić walentynkową kartkę z serduszkiem?

Kartki na Walentynki
Ta piękna kartka z serduszkiem na Walentynki przypadnie do gusty każdemu, zarówno dziewczynie, jak i chłopakowi. Niewyszukana, nieprzedobrzona, ale elegancka i niezwykła w swej prostocie. Zamiast kupować zrób w tym roku kartkę walentynkową samodzielnie. Udanych Walentynek!
kartka walentynkowa z sowami

Jak zrobić kartkę walentynkową z sowami?

Kartki na Walentynki
Sowa to tradycyjny symbol mądrości, a mądry człowiek wie, że miłość jest w życiu najważniejsza. Jeśli z okazji Walentynek chcesz podzielić się tą wiedzą ze swoją drugą połówką, zrób dla niej uroczą kartkę z filcowymi sówkami. Instrukcja poniżej.
kartka na Walentynki z serduszkami

Jak zrobić kartkę na Walentynki z serduszkami?

Kartki na Walentynki
Kolejny pomysł na kartkę walentynkową. Kilka serduszek i maszyna do szycia załatwią sprawę. Nie ma sensu kupować kartek skoro można je zrobić z materiałów, które na pewno w domu masz. Zamiast papieru ozdobnego możesz użyć skrawków materiałów. Będzie jeszcze ciekawiej.
kartka walentynkowa z serduszkiem 3D

Jak zrobić kartkę walentynkową z serduszkiem 3D?

Kartki na Walentynki
Kartki 3D robią wrażenie. Obecnie w sumie wszystko w 3D jest modne i w cenie, dlaczego więc nie zrobić walentynkowej kartki 3D? Nie ma dużo pracy, a efekt jest powalający. Zrób proponowaną tutaj kartkę. Serduszko dzięki odpowiedniemu cięciu będzie wyglądało jakby było zrobione z nie do końca poukładanych pikseli, ale dzięki temu właśnie jest ono wyjątkowe.