Tag: Pielęgnacja cery

cera normalna

Jak pielęgnować cerę normalną?

Pielęgnacja cery
Każda z kobiet wie, że pielęgnacja skóry twarzy jest szczególnie ważna, aby zachować jej zdrowy wygląd. Pielęgnowanie cery normalnej nie nastręcza większych trudności. Nie znaczy jednak, że nie należy o nią dbać.
piękna cera

Jak mieć piękną cerę?

Problemy z cerą
To co najpiękniejsze jest naturalne. Oznacza to, że nie musisz nakładać na siebie siedmiu warstw makijażu, żeby twoja cera była gładka i piękna. Czy nie chciałabyś obudzić się rano wypoczęta i wyjść z domu bez konieczności robienia makijażu? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak mieć piękną cerę.
piękna cera

Jak zmniejszyć pory na twarzy?

Problemy z cerą
Zmniejsz pory na twarzy w sposób naturalny. Dowiedz się, jak pielęgnować cerę, by uwolnić się od niedoskonałości i widocznych porów. Czasem najlepsze są domowe sposoby. Tak jest i w tym przypadku. Stosując się do opisanych poniżej porad, ty również będziesz mieć gładką, promienną cerę bez niedoskonałości. Twoje pory zmniejsza się i staną się niewidoczne.
mycie twarzy

Jak myć twarz, żeby mieć ładną cerę?

Problemy z cerą
Żeby mieć piękną, zdrową cerę musisz zadbać przede wszystkim o odpowiednie mycie i oczyszczanie twarzy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieją specjalne zasady dotyczące mycia twarzy. Co więcej, niektóre z powszechnie stosowanych kosmetyków potrafią bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Profesjonalne zabiegi na twarz mogą okazać się kosztowne. Z tego powodu warto nauczyć się, jak odpowiednio pielęgnować cerę w domu. Więcej na ten temat dowiesz się poniżej.
pielęgnacja cery

Jak mieć ładną cerę?

Cera sucha
Defekty każdej części ciała możesz ukryć pod ubraniem - każdej, prócz cery. Z tego powodu jej pielęgnacja powinna znajdować się na szczycie twojej listy priorytetów. Artykuł ten opisuje w jaki sposób dbać o swoją twarz.
zabieg rozświetlający cerę

Sposoby na zmęczoną cerę.

Cera sucha
W miarę jak się starzejemy i jesteśmy bez przerwy wystawieni na działanie promieniowania słonecznego, nasza skóra staje się coraz bardziej zmęczona i szara. Jest to skutkiem tego, że zewnętrzna warstwa skóry narażona na bezpośredni kontakt z promieniami słonecznymi nie jest odpowiednio nawilżana. Makijaż nie trzyma się twarzy tak jak powinien, szybciej się rozmazuje i 'spływa'. Jak zatem dbać o cerę i rozświetlić ją?
maseczka z zielonej glinki

Jak zrobić maseczkę z glinki?

Zabiegi na twarz
Glinka jest znana ze swoich wspaniałych właściwości dobroczynnych na skórę. Z tego właśnie powodu jest szeroko stosowana w różnych zabiegach kosmetycznych. Z glinki możesz też przygotować rewelacyjną maseczkę w domu. Oto jak tego dokonać.
maseczka zwężająca pory

Jak zrobić maseczkę zwężającą pory?

Problemy z cerą
Duże pory mogą być uwarunkowane genetycznie. Ale są też inne czynniki powodujące poszerzone pory, takie jak starzenie się, niekorzystny wpływ promieniowania słonecznego czy trądzik. Zamiast żyć i chodzić z brzydkimi poszerzonymi porami możesz już dziś zacząć z nimi walkę. Jedną z podstawowych metod walki z porami jest maseczka. Firmy kosmetyczne oferują nam całkiem spory wybór. Ale co powiesz na zrobienie własnej maseczki?
pomarańcza

Jak zrobić maseczkę peel off z pomarańczy i cytryny?

Problemy z cerą
Mówi się, że piękna, zdrowa skóra świadczy o zdrowym ciele. Ludzie na całym świecie korzystają z wielu zabiegów, aby wyglądać jak najlepiej. Powód jest jeden i bardzo prosty. Nasz wygląd świadczy o nas. Jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że Twoja cera będzie wyglądała świeżo i zdrowo, mamy dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie – domowej roboty cytrusową maseczkę peel off. Wypróbuj tego specyfiku, a na pewno nie pożałujesz. Zmiany będą nie tyle widoczne, ale i odczuwalne.
maseczka peel off

Jak zrobić maseczkę peel off z ogórka i zielonej herbaty?

Cera sucha
Niejedna z nas uważa, że maseczki są dobre na cerę. Doskonale nawilżają, oczyszczają i napinają naszą skórę. Niestety nie wszyscy doceniają maseczki domowej roboty. A szkoda. Są one bowiem bardzo dobre i dużo skuteczniejsze niż kupione w sklepie specyfiki. Proponujemy letnią maseczkę z ogórka i zielonej herbaty. Doskonale nawilży i oczyści cerę, a substancje zawarte w zielonej herbacie mają działanie antyutleniające i przeciwdziałają wolnym rodnikom.