Tag: Jak dbać o buty zimą

zimowe buty

Jak pielęgnować buty zimą, by wyglądały jak nowe?

Pielęgnacja Obuwia
Zima nie rozpieszcza naszych butów. Brudny śnieg, sól używana do posypywania chodników oraz ulic czy pełno wody podczas roztopów. Z tym wszystkim musi zmierzyć się zimowe obuwie. Jeśli nie zadbamy o nie odpowiednio, nie pomoże nawet najlepszy szewc, buty będą nadawać się do kosza. A pielęgnacja obuwia zimowego nie jest wcale taka trudna i - co ciekawe - nie trzeba nawet kupować specjalnych środków. Wystarczy to, co mamy w domu. Oto cztery kroki do pięknych, trwałych i niezniszczonych zimowych butów.
jak pielęgnować obuwie zimą

Jak pielęgnować buty zimą?

Pielęgnacja Obuwia
Sezon zimowy w pełni. W tym okresie nasze obuwie dostaje mocno do wiwatu. Śnieg i sól tworzą mieszankę destrukcyjną dla butów. Na szczęście znamy szybkie i proste sposoby, jak zadbać o zimowe obuwie by chronić je przed surową pogodą.
zima

Kilka trików ułatwiających przetrwanie zimy

Bieżące Utrzymanie Samochodu
Zima to piękna pora roku. Niskie temperatury potrafią jednak utrudnić życie. Zamiast więc cieszyć się urokami zimy, pięknym, białym krajobrazem i śniegiem, musisz poradzić sobie z wieloma problemami, związanymi z mrozem i śniegiem. Możesz jednak ułatwić sobie życie i to w niezwykle prosty sposób. Poznaj kilka trików, które rozwiążą twoje zimowe problemy.