Tag: Jak dbać o skórzane buty zimą

zimowe buty

Jak pielęgnować buty zimą, by wyglądały jak nowe?

Pielęgnacja Obuwia
Zima nie rozpieszcza naszych butów. Brudny śnieg, sól używana do posypywania chodników oraz ulic czy pełno wody podczas roztopów. Z tym wszystkim musi zmierzyć się zimowe obuwie. Jeśli nie zadbamy o nie odpowiednio, nie pomoże nawet najlepszy szewc, buty będą nadawać się do kosza. A pielęgnacja obuwia zimowego nie jest wcale taka trudna i - co ciekawe - nie trzeba nawet kupować specjalnych środków. Wystarczy to, co mamy w domu. Oto cztery kroki do pięknych, trwałych i niezniszczonych zimowych butów.


Podobne porady

piękne nogi

Jak sprawić, by nogi wyglądały pięknie?

Usuwanie włosów
Nogi to jedna z takich partii ciała, na którą zwraca się szybko uwagę. Kobiece nogi są obiektem westchnień mężczyzn. Wszak kobiece nogi odpowiednio wyeksponowane zachwycają swoim pięknem. Nie każdy jednak może się poszczycić zgrabnymi, długimi kończynami. Często gdy stoimy w lustrze myślimy: moje nogi są za chude i krzywe, albo za krótkie, za grube, czy zwyczajnie niezgrabne. Jednak piękno to nie kwestia natury, a umysłu. Wystarczy kilka prostych sztuczek, aby Twoje nogi wyglądały zjawiskowo. Przeczytaj poniższe porady, aby wcielić je w życie.
skarpety wystające z kozaków

Jak ozdobić skarpety wystające z kozaków?

Trendy w modzie
Zima za pasem. W tym roku projektanci lansują wysokie skarpety wystające z kozaków. Pełnią one podwójną rolę. Zdobią i są dodatkową ochroną przed chłodem dla naszych nóg. Możesz takie skarpetki zrobić sobie sama. Wystarczy, że do zwykłych wysokich skarpet doszyjesz koronkę, która będzie wystawać poza kozaki. Sprytne.
zestaw do rozciągania butów

Jak rozciągnąć nowe buty?

Obuwie damskie
Masz ten problem, że często gdy chcesz kupić buty, okazuje się, że są lekko przyciasne w palcach? Prawidła nie pomagają, a ty wciąż szukasz skutecznego sposobu na rozbicie nowych butów. To już koniec twoich poszukiwań. Buty rozciągniesz za pomocą zwykłej suszarki i skarpet. Jak to możliwe? Przeczytaj i sprawdź sama.

Jak dekorować muffinki by wyglądały jak sushi?

Babeczki i Muffinki
Znudziły Ci się proste muffinki z kremem? Chcesz zaskoczyć znajomych niecodziennym deserem? Planujesz imprezę w stylu japońskim? A może chcesz przygotować niespodziankę dla znajomego otaku? Bez względu na powód dla którego zajrzałeś do tego artykułu, jeśli przygotujesz muffinki wyglądające jak sushi na pewno mile zaskoczysz wszystkich w swoim otoczeniu

Jak prać, aby ubrania dłużej wyglądały jak nowe?

Pranie
To jak pierzemy ubrania ma olbrzymi wpływ na ich wygląd, kształt i trwałość. Nie wystarczy samo sortowanie ubrań na ciemne i jasne. Aby nie straciły one kolorów oraz się nie mechaciły musimy przestrzegać zaleceń producenta oraz skorzystać z poniższych trików.
Nowe formy płatności

Nowe formy płatności - czy są bezpieczne?

Bankowość
Internet, smartfony i karty sprawiły, że wizyty w banku i gotówka odchodzą w niepamięć. Sprawdź, co zrobić, by uniknąć zagrożeń i płacić bezpiecznie. Konto on-line, które obsługuje się samodzielnie, korzystając z internetu, można dziś założyć w każdym banku. Kto zacznie z niego korzystać, już nie wróci do tradycyjnego. Zrobienie przelewu zajmuje nawet mniej niż minutę! Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci wybrać taką formę płatności, która będzie dla ciebie najlepsza.
prawa konsumenta

Nowe prawa konsumenta - co warto wiedzieć?

Reklamacja
Zmiana przepisów konsumenckich w połowie czerwca 2014 r. obejmie głównie zakupy w internecie, poza lokalem przedsiębiorcy (np. na prezentacjach), reklamacje w sklepach tradycyjnych. Będą obowiązywać takie jak w innych krajach UE. Wzrosną obowiązki informacyjne przedsiębiorców. Mają umieszczać więcej danych i o produktach, i o sobie, co ułatwi ewentualny zwrot towaru. Nierespektowanie tego jest zagrożone karą grzywny. Klientów dzwoniących na infolinię sprzedawcy nie mogą obciążać opłatami większymi niż za zwykłe połączenie.