Tag: Komplementy dla dziewczyn

piękna kobieta

Jak komplementować kobietę?

Poradnik Randkowy
Kobiety kochają komplementy. Dzięki nim czują się wyjątkowe i niepowtarzalne. Niestety większość mężczyzn nie ma bladego pojęcia jak komplementować kobiety. Albo ich komplementy są rażąco oczywiste, albo są nadużywane do tego stopnia, że stają się puste i bezsensowne. Jeśli chcesz poznać tajniki komplementowania kobiet przeczytaj poniższe punkty.
Komplementowanie dziewczyn

Co powiedzieć miłego dziewczynie?

Poradnik Randkowy
Chcesz powiedzieć komplement dziewczynie, ale język odmawia Ci posłuszeństwa? Skorzystaj z naszych podpowiedzi! Pamiętaj tylko, żeby dobierać słowa ostrożnie, w zależności od tego, jak blisko ze sobą jesteście. Zapamiętaj parę hasełek, a z pewnością pozytywnie zaskoczysz swoją sympatię.
Piękna kobieta

Jak komplementować dziewczynę?

Flirt
W filmie „Duchy moich byłych” Matthew McConaughey otrzymuje od Michaeala Douglasa radę, aby kobiecie fundować zawsze dwa komplementy „powyżej szyi” i dwa „poniżej szyi”. Jeśli chcesz wiedzieć jak umiejętnie powiedzieć dziewczynie komplement, musisz najpierw dowiedzieć się, co sobie najbardziej ceni – swój wygląd, pracę, rodzinę czy wyznawane wartości. Kiedy już dowiesz się, który z aspektów swojego życia ceni najbardziej, udziel jej komplementów dotyczących tego obszaru aby wiedziała, że ci imponuje. Dzięki odpowiedniemu doborowi słów twoje komplementy zostaną odebrane w dobrym świetle i nie będą przez kobietę zrozumiane jako seksistowskie uwagi.


Podobne porady

prawienie komplementów

Jak prawić komplementy?

Savoir vivre
Wszyscy kochamy komplementy! Zostało to niejednokrotnie udowodnione naukowo, lecz nie trzeba być naukowcem, by to wiedzieć, bowiem komplementy mają w sobie moc niezwykle magiczną. Potrafią pobudzić do aktywności, zmotywować do dalszej działalności, pozytywnie podnieść adrenalinę. Należy jednak pamiętać, że aby otrzymywać komplementy od innych, powinniśmy również sami ich nimi obdarowywać. Ale jak to robić, by było to szczere i niewymuszone? Kiedy komplement brzmi sztucznie, jest w stanie zaboleć o wiele bardziej, niż niepowiedzenie niczego, albowiem niejednokrotnie sprawdza się powiedzenie, że milczenie jest złotem… W jaki sposób prawić komplementy, by inni chcieli ich słuchać, by nie były one powodem zgrzytów i by inni przyjmowali je pozytywnie?