Tag: świnka morska choroby

świnka morska

Jak opiekować się świnką morską?

Świnki Morskie
Świnka morska może być doskonałym zwierzakiem domowym dla małych dzieci. Zwierzątka te wymagają niewielkich zabiegów pielęgnacyjnych, a przy tym są na ogół łagodne, rzadko gryzą i są bardzo towarzyskie. Świnka morska szybko przyzwyczai się do ciebie i twoich dzieci. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak dbać o to małe zwierzątko.


Podobne porady

oswojona papużka

Jak oswoić papugę?

Karmienie Ptaków
Jeśli masz problem z niesforną papużką, znalazłaś rozwiązanie. Poniżej opiszę kilka wskazówek, które pomogą ci oswoić każdą papugę. Powodzenia!
paznokcie świnki morskiej

Jak obcinać paznokcie śwince morskiej?

Świnki Morskie
Świnkom morskim bardzo szybko rosną paznokcie, które gdy są zbyt długie bardzo utrudniają im chodzenie. Obcinanie paznokci świnkom morskim może się wydawać za pierwszym razem trochę trudne, jednak kiedy dojdziesz do wprawy możesz to z łatwością robić w domu. Zaplanuj przycinanie pazurków swojej świnki morskiej przynajmniej raz w miesiącu by zwierzątko pozostawało zdrowe i szczęśliwe. Poniżej znajdziesz instrukcję jak obcinać paznokcie śwince morskiej.
choroba morska

Jak walczyć z chorobą morską?

Rejs statkiem
Choroba morska jest rodzajem choroby lokomocyjnej. Kiedy jesteśmy na morzu, nasz mózg reaguje na ruch statku i wody, zaś nasze oczy dostrzegają innego typu ruchu. Ta rozbieżność powoduje mdłości, przelewanie się w żołądku jego treści, silne zawroty głowy, szum w uszach, a również niemożność skupienia uwagi oraz mroczki przed oczami. Najważniejsze w walce z chorobą morską jest poznanie reakcji swojego organizmu oraz pozytywne nastawienie.
woreczek na drobiazgi

Jak zrobić woreczek na drobiazgi ze świnką?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Filc jest materiałem, który stwarza wiele możliwości. Obecnie wytwarza się z niego rożne dekoracje, breloczki, torebki, pudełeczka, a nawet biżuterię. Ozdoby z filcu stanowią niewątpliwie niebanalny dodatek, który wyróżni was z tłumu. Jeśli macie bujną wyobraźnię warto poświęcić chwilę na wykonanie filcowego woreczka z motywem świnki. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam zrobić pomysłowy woreczek na rożne drobiazgi.

Jak oswoić szczeniaka?

Pies w Domu
Oswojenie szczeniaka jest bardzo proste. Aby to zrobić trzeba tylko chęci i trochę wolnego czasu. Należy pamiętać, że mały piesek jest jak małe dziecko i potrzebuje dużo miłości, przytulania i ciepła.
Kotek

Jak oswoić kotka?

Tresura Kotów
Kiedy pod swój dach przygarniamy kotka, często mamy problem z tym, że jest on "dziki". Zamiast spokojnego, miłego i przytulnego, domowego zwierzaka mamy w swoim domu stworzenie, które nie daje się złapać, ani pogłaskać. Wielu z nas załamuje wtedy ręce i oddaje zwierzaczka do schroniska. A przecież można go po prostu oswoić, przekonać, że nie trzeba się nas bać. Oto kilka sprawdzonych porad, aby nasz pupilek poczuł się swobodnie.
sól morska

Jak zrobić maseczkę z solą morską?

Maseczki Domowe
To nie przypadek, że sól morska jest używana przez najbardziej szanujące się spa. Sól morska posiada właściwości oczyszczające oraz jest bogata w minerały, które wzmacniają skórę. Podpowiadamy przepis na prostą maseczkę do twarzy z solą i oliwą z oliwek. Wypróbuj i przekonaj się sama do jej niesamowitych efektów.