Tag: Super glue na skórze

Super Glue na skórze

Jak usunąć Super Glue ze skóry?

Budowanie modeli
Super Glue skleja wszystko idealnie - nawet skórę. W przypadku naprawy różnych przedmiotów klej ten jest zbawieniem, jednak gdy dostanie się na naszą skórę zaczyna stanowić już przerażający problem. Oto, co robić w przypadku dostania się kleju na skórę lub sklejenia palców:


Podobne porady

plama z kleju

Jak usunąć plamy z kleju?

Środki czyszczące

Dość często zdarza nam się coś złamać albo oderwać. Wtedy sięgamy po klej jako najszybszy sposób naprawy. Klej towarzyszy nam także podczas wszelkiego rodzaju remontów i napraw. Pomaga nam pozbyć się z plam z naszych ubrań, mebli, dywanów. Sposób usuwania plamy z kleju jest zależny od rodzaju użytego kleju. Oto kilka sprawdzonych metod na pozbycie się plam z klejów różnych rodzajów.

Superfood, które możesz dodać do koktajlu

10 super produktów, które warto dodać do koktajlu

Inne zdrowe przepisy
Koktajle są pyszne, pożywne i co najfajniejsze, możesz eksperymentować do woli i tworzyć własne przepisy ze składników, które uwielbiasz. Do koktajlu można dodać praktycznie wszystko, jeśli więc szukasz czegoś odżywczego, aby wzbogacić swój przepis, poznaj 10 super produktów, które dodadzą mocy twojemu napojowi.
klej usuwanie

Jak usunąć plamy z kleju super glue?

Usuwanie plam

Klej super glue jest świetny, lecz nie wtedy kiedy przypadkowo ląduje tam, gdzie nie trzeba. Na szczęście jest prosty sposób, dzięki któremu usuniesz klej. Nie będziesz zmuszony do wyrzucenia przedmiotu poplamionego klejem.

super produkty

5 super produktów, które musisz spróbować

Owoce
Ludzie używali je od tysięcy lat, a tylko niewiele z nas ich próbowało. Oto 5 super produktów, które musisz spróbować. Są bardzo zdrowe i z pewnością wzmocnią twój układ odpornościowy.
klej plamy

Jak usunąć plamy z kleju z plastiku?

Usuwanie plam
Kleje szybkoschnące są cyjanoakrylami, które znane z szybkości schnięcia i siły wiązania. Jeśli często używasz tego typu klejów, wiesz jak trzeba być szybkim podczas pracy z nimi. Niemniej, plamy z kleju są nieuniknione. Na szczęście istnieje kilka dobrym sposobów, aby taki klej usunąć. Znajdziesz je w dalszej części artykułu.

Jak usunąć ślady i plamy po kleju?

Usuwanie plam
Szybkoschnące "superkleje" - czyli te, które zawierają w swoim składzie cyjanoakrylan - ratują nas z wielu usterkowych opresji. Można dzięki nim naprawić narzędzia, biżuterię, zabawki, buty czy torebki, bo błyskawicznie spajają metal, skórę, porcelanę, drewno, gumę czy plastik. W dodatku są łatwo dostępne i stosunkowo tanie. Niestety, mają to do siebie, że podczas aplikacji albo użyte w nadmiarze trafiają nie zawsze tam, gdzie trzeba, pozostawiając po sobie nieefektowne ślady czy plamy. Pozbyć się tych ostatnich nie jest łatwo, ale przy wykorzystaniu sprytnych sposobów możemy sobie z tym problemem poradzić. Podpowiadamy, jak usunąć ślady po kleju ze skóry, ubrań i plastiku.

Plamy po silikonie, gipsie i inne trudne. Jak się ich pozbyć?

Usuwanie plam
Większość powstałych na ubraniach plam nie stanowi dla nas większego problemu. Receptura detergentów jest na tyle skuteczna, że nie są nam straszne zabrudzenia wywołane czerwonym winem, trawą czy atramentem. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu takie plamy spędzały sen z powiek niejednej pani domu. Jednak nadal istnieją takie, które trzeba wywabiać z tkanin w specyficzny sposób. Tradycyjne pranie w pralce może tylko pogorszyć sytuację albo zniszczyć materiał. Jak usunąć plamę po silikonie i gipsie? Czy istnieją niezawodne patenty? Przekonajmy się.