Tag: Promienna cera

rozświetlona twarz

Jak rozświetlić twarz?

Makijaż
Nawet pod warstwą makijażu, rano często wyglądamy na zmęczone i senne. Oto kilka trików, którymi możesz wzbogacić swój codzienny makijaż, żeby rozświetlić twarz i nabrać promiennego, wypoczętego wyglądu.
zabieg rozświetlający cerę

Sposoby na zmęczoną cerę.

Cera sucha
W miarę jak się starzejemy i jesteśmy bez przerwy wystawieni na działanie promieniowania słonecznego, nasza skóra staje się coraz bardziej zmęczona i szara. Jest to skutkiem tego, że zewnętrzna warstwa skóry narażona na bezpośredni kontakt z promieniami słonecznymi nie jest odpowiednio nawilżana. Makijaż nie trzyma się twarzy tak jak powinien, szybciej się rozmazuje i 'spływa'. Jak zatem dbać o cerę i rozświetlić ją?
promienna cera

Jak skutecznie odświeżyć cerę?

Pielęgnacja cery
Już po pierwszym zastosowaniu tej niewiarygodnie prostej w przygotowaniu i użyciu maseczki – peelingu poczujesz różnicę. Skóra zostanie oczyszczona, gładka i promienna. A wszystko dzięki sodzie oczyszczonej, dasz wiarę? Nie? Spróbuj, a nie pożałujesz i na pewno zmienisz zdanie.
zadbana cera

Jakie są sposoby na gładką cerę?

Pielęgnacja cery
Nie jesteś zadowolona ze stanu i wyglądu twojej cery? Jest poszarzała i sprawia wrażenie niezbyt zdrowej? A może masz wrażenie, że nie wygląda tak młodo jak jeszcze kilka lat temu? Nie przejmuj się, jest sporo sposobów na to, by twoja twarz w mig stała się promienna i wyglądała dużo młodziej. Poznaj kilka z nich, wybierz ten idealny dla ciebie, a potem ciesz się zdrową i piękną cerą!


Podobne porady

odświeżona cera

Jak szybko odświeżyć cerę?

Pielęgnacja cery
Poniższe połączenie dwóch maseczek da niesamowity i natychmiastowy efekt. Cera pozostanie nawilżona i rozświetlona. Polecam wszystkim, którzy potrzebują natychmiastowego poprawienia stanu swojej cery. Tylko naturalne składniki gwarantują doskonały efekt.