Tag: Skórka pomarańczowa

cellulite

Jak zredukować cellulit?

Pielęgnacja skóry
Nie ma szybkiego sposobu na pozbycie się cellulitu. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, by zmniejszyć i poprawić wygląd skórki pomarańczowej, która pojawiła się na twoim ciele. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.
masaż antycellulitowy

Jak zrobić masaż antycellulitowy?

Zabiegi na ciało
Zapytaj jakiegokolwiek lekarza, a każdy powie Ci, że nie ma takiej rzeczy jak cellulit. Ale zapytaj kobiety, a 90% z nich będzie w stanie pokazać Ci na własnych ciałach cellulit, zwłaszcza na udach, pośladkach i brzuchu. Cellulit (inaczej skórka pomarańczowa) to słowo, którego używają firmy kosmetyczne, aby określić zagłębienia i guzki, które pojawiają się tuz pod skórą. Są one widoczne gołym okiem. Do niedawna cellulit był 'zarezerwowany' tylko dla kobiet. Jednak coraz częściej pojawia się on również u mężczyzn. U mężczyzn jest on jednak dużo mniej widoczny, ponieważ guzki nie znajdują się tuż pod powierzchnią skóry, ale w głębszych jej partiach. Wszystkie firmy kosmetyczne oferują i wciąż opracowują nowe preparaty antycellulitowe. Każdy z nich ma zapewnić optymalne rezultaty. Również gabinety kosmetyczne mają w swojej ofercie zabiegi zwalczające cellulit. Są one mniej lub bardziej skuteczne, w zależności od stopnia zaawansowania cellulitu. Dobrym sposobem walki ze skórka pomarańczową są masaże. Masaż poprawia krążenie krwi, a ruchy rąk i pocieranie o skórę wytwarzają ciepło, które rozbija komórki tłuszczowe. Ważne, aby ruchy te były energiczne i pozostawiały uczucie mrowienia i lekko zaróżowioną skórę. Jak zatem wykonać dobry i skuteczny masaż antycellulitowy? Oto sprawdzona metoda.
nogi bez cellulitu

Jak szybko pozbyć się cellulitu?

Pielęgnacja skóry
Cellulit to zmora niejednej z nas. Zbliża się lato, a Ty wstydzisz się wyjść na plażę, założyć krótkie spodenki czy kostium kąpielowy? Nie martw się, istnieje wiele sposobów na pozbycie się skórki pomarańczowej. A jeśli nawet nie uda Ci się jej pozbyć to przynajmniej zmniejszysz znacznie jego widoczność szybko i w naturalny sposób. Jak tego dokonać? Sprawdź.
cellulit na udach

Jak usunąć cellulit z ud?

Zabiegi na ciało
Istnieje wiele rodzajów walki ze skórką pomarańczową, czyli z cellulitem. Nie wszystkie sposoby są jednak dostępne dla każdej z nas. Spowodowane jest to różnymi problemami skórnymi, uczuleniami na niektóre preparaty, bądź ich składniki, chorobami, ograniczeniami finansowymi i wieloma innymi czynnikami. Mimo tych wszystkich ograniczeń istnieją sposoby walki z cellulitem, które możemy zastosować zaciszu własnego domu. Podpowiadamy, jak tego dokonać.
Walka z cellulitem

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Zabiegi na twarz
Cellulit jest zmorą większości kobiet - zarówno tych tęższych jak i chudych. Zbliża się lato a my widzimy na swoim ciele dziesiątki podskórnych grudek tłuszczu i zastanawiamy się, jak można się ich pozbyć. Niestety walka z cellulitem nie trwa jeden dzień i nie jest prosta. Poniżej przedstawiam sposoby na cellulit.
Cellulit

Jak się pozbyć cellulitu?

Zabiegi na ciało
Cellulit to wyglądająca jak serek wiejski rzecz na naszych udach, a czasem na innych częściach naszego ciała. Badania z Harvardu pokazują, że na Cellulit cierpi 90% kobiet. Niektóre z nich obwiniają za to uwarunkowania genetyczne, inne oskarżają złe ćwiczenia i źle dobraną dietę. Jest jednak nadzieja! Poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia cellulit można zredukować! Pomyślmy o tym jako o zmianie życia. Potrzebujemy zmiany naszych nawyków żywieniowych na dobre. Odpowiednie kremy i nowe metody postępowania pomogą w pozbyciu się cellulitu. Nie marnuj jednak swoich pieniędzy - dużo tańsze rozwiązanie to picie dużej ilości wody i stałe nawadnianie skóry. Zacznijmy! Poniżej 10 sposobów na zredukowanie cellulitu w naturalny sposób!
cellulit

Jak się pozbyć cellulitu w miesiąc?

Zabiegi na ciało
Och jak my nienawidzimy cellulitu! Pojawia się nie wiadomo skąd i często nie wiadomo dlaczego. Te brzydkie grudki, które pojawiają się na skórze najczęściej ud i pośladków przyprawiają nas o ból głowy. Gdy już się pojawi wydaje ci się, że nigdy się go nie pozbędziesz. Mam dobrą wiadomość. Możesz się go pozbyć i w dodatku tylko w miesiąc.
Piękne dziewczyny

Jak się pozbyć cellulitu z ud?

Pielęgnacja skóry
Cellulit to problem, który doprowadza wiele kobiet do złego samopoczucia. Tak naprawdę nie ma aż takiego znaczenia wiek i waga, choć zdecydowanie więcej pojawia się go u kobiet w starszym wieku czy po przybraniu na wadze. Cellulit przede wszystkim pojawia się na udach. Problem jest mniej widoczny w zimnych porach roku, ale gdy zbliża się lato i wymarzony urlop nad wodą to cellulit potrafi spędzać sen z oczu. Wizja nieprzyjemnych grudek na ciele, gdy możesz mieć na sobie, co najwyżej strój kąpielowi potrafi pozbawić cię chęci na jakikolwiek wyjazd. Nie martw się jednak, bo są metody, aby się pozbyć tej niechcianej „skórki pomarańczowej”. W tym artykule mam zamiar pomóc ci w tym problemie.
cellulit

Jaka dieta na cellulit?

Choroby skóry
Walczysz z cellulitem, ale nie widać efektów? Ćwiczysz, wcierasz kremy, peelingi, ale nic nie pomaga? Wypróbuj dołączyć do tego odpowiednią dietę nie zapominając o piciu niegazowanej wody. Cellulit jest bardzo uparty, ale nie pozwól, by był bardziej uparty od Ciebie. Tyle w ten sposób z nim wygrasz. Atakuj go z każdej strony, a odniesiesz sukces.
cellulit na udach

Jak zwalczyć cellulit z ud?

Pielęgnacja skóry
Chciałabyś mieć piękne i zdrowe nogi? Walczysz z wciąż powracającym cellulitem jednak na niewiele się to zdaje? Przeczytaj poniższy artykuł a będziesz wiedziała co zrobić, aby raz na zawsze pozbyć się pomarańczowej skórki.