Tag: Jak chodzić w szpilkach

buty na obcasie

Jak chodzić w butach na obcasie?

Specjalne okazje
Buty na obcasach dodają każdej kobiecie pewności siebie, jednak seksowny chód w takich butach jest nie lada sztuką. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się jak chodzić w butach na obcasie i przykuć wzrok każdego mężczyzny w okolicy.
buty na obcasie

Jak bezboleśnie chodzić na wysokich obcasach?

Obuwie damskie
Ubieranie butów na wysokim obcasie, u większości kobiet powoduje ból, z którym nie sposób wygrać. Noszenie szpilek powoduje problemy z więzadłami, bolesne skurcze oraz problemy ze stawami. Co robić kiedy nie umiemy rezygnować z naszych pięknych szpilek? Najlepszym sposobem będzie zakup butów skórzanych, które są dobrze wyprofilowane i dostosowują się do kształtu stopy. Na zakupy obuwnicze najlepiej wybrać się z rana, kiedy nasze stopy są wypoczęte, pomoże to w wyborze odpowiedniego rozmiaru oraz fasonu. Kupując buty należy być cierpliwym, pośpiech jest nie wskazany ze względu na to, że skórzane buty kupujemy nawet i na kilka lat, a więc po co się bezsensownie męczyć?


Podobne porady

szpilki

Jak chodzić w szpilkach?

Obuwie damskie
Zakładając wysokie obcasy sprawiasz, że twoje nogi wyglądają na szczuplejsze, brzuch jest bardziej płaski i wyglądasz bardzo kobieco. Jednak chodzenie na szpilkach wcale nie jest takie proste. Chodzenie na szpilkach to nie naturalny talent, trzeba wiele praktyki, by udoskonalić w pełni tę sztukę.

7 trików jak wytrzymać w szpilkach

Obuwie damskie
Jesteś w stanie przetrwać cały dzień w szpilkach...Fakt: Lubimy ekstrawaganckie buty. Fikcja: Takie buty są warte każdego bólu. Mówiąc w prostych słowach szpilki, które uwierają + pot + chodzenie = ból Oto 7 prostych sposobów na przygotowanie swoich stóp abyś mogła skupić się na modzie, a nie na kuśtykaniu.
szpilki

Jak nosić szpilki, aby uniknąć problemów zdrowotnych?

Obuwie damskie
Buty na wysokim obcasie posiadają chyba wszystkie kobiety. Noszenie szpilek może być jednak bardzo bolesne i prowadzić do problemów z postawą i deformacji stóp. Poznaj kilka sposobów jak nosić szpilki bez bolesnych konsekwencji.