Tag: Wysokie obcasy

buty na obcasie

Jak chodzić w butach na obcasie?

Specjalne okazje
Buty na obcasach dodają każdej kobiecie pewności siebie, jednak seksowny chód w takich butach jest nie lada sztuką. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się jak chodzić w butach na obcasie i przykuć wzrok każdego mężczyzny w okolicy.
szpilki

Jak chodzić w szpilkach?

Obuwie damskie
Zakładając wysokie obcasy sprawiasz, że twoje nogi wyglądają na szczuplejsze, brzuch jest bardziej płaski i wyglądasz bardzo kobieco. Jednak chodzenie na szpilkach wcale nie jest takie proste. Chodzenie na szpilkach to nie naturalny talent, trzeba wiele praktyki, by udoskonalić w pełni tę sztukę.

7 trików jak wytrzymać w szpilkach

Obuwie damskie
Jesteś w stanie przetrwać cały dzień w szpilkach...Fakt: Lubimy ekstrawaganckie buty. Fikcja: Takie buty są warte każdego bólu. Mówiąc w prostych słowach szpilki, które uwierają + pot + chodzenie = ból Oto 7 prostych sposobów na przygotowanie swoich stóp abyś mogła skupić się na modzie, a nie na kuśtykaniu.
wysokie obcasy ból stóp

Jak uniknąć bólu stóp podczas noszenia butów na obcasie?

Obuwie damskie
Każda kobieta chce czuć się seksownie. Aby to osiągnąć najlepszym sposobem jest noszenie obcasów. Niestety jest to skomplikowane nosić je, zwłaszcza przez kilkanaście godzin. Oto prosty trik, który pomoże uniknąć bólu stóp.
szpilki

Jak nosić szpilki, aby uniknąć problemów zdrowotnych?

Obuwie damskie
Buty na wysokim obcasie posiadają chyba wszystkie kobiety. Noszenie szpilek może być jednak bardzo bolesne i prowadzić do problemów z postawą i deformacji stóp. Poznaj kilka sposobów jak nosić szpilki bez bolesnych konsekwencji.

Zagrożenia spowodowane zbyt długim chodzeniem w szpilkach

Zdrowie Kobiety
Zdarzało ci się odczuwać dyskomfort po tym, jak zdjęłaś swoje buty na wysokim obcasie? Rzeczy, które cieszą, nie zawsze są dla nas najlepszym wyborem. Skutki zbyt długiego chodzenia w szpilkach mogą okazać się bardzo poważne i jednocześnie bardzo bolesne dla twoich nóg. Niestety mimo zagrożenia, wiele kobiet decyduje się je nosić codziennie.

Co się dzieje, gdy nosisz obcasy

Dzięki nowej technologii medycznej, wiedzy analityków i lekarzy możesz zobaczyć, jak noszenie wysokich obcasów wpływa na funkcjonowanie fizycznych funkcji organizmu.