Tag: Chodzenie w szpilkach

buty na obcasie

Jak chodzić w butach na obcasie?

Specjalne okazje
Buty na obcasach dodają każdej kobiecie pewności siebie, jednak seksowny chód w takich butach jest nie lada sztuką. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się jak chodzić w butach na obcasie i przykuć wzrok każdego mężczyzny w okolicy.
szpilki

Jak chodzić w szpilkach?

Obuwie damskie
Zakładając wysokie obcasy sprawiasz, że twoje nogi wyglądają na szczuplejsze, brzuch jest bardziej płaski i wyglądasz bardzo kobieco. Jednak chodzenie na szpilkach wcale nie jest takie proste. Chodzenie na szpilkach to nie naturalny talent, trzeba wiele praktyki, by udoskonalić w pełni tę sztukę.
szpilki

Jak nosić szpilki?

Obuwie damskie
Do tej pory nie nosiłaś butów na obcasie? Bałaś się, że nie będziesz w stanie odpowiednio skomponować swojego stroju? Może obawiałaś się, że nie będziesz w stanie przejść w swoich cudownych szpilkach nawet 100 metrów? A może po prostu do tej pory byłaś zbuntowaną nastolatką, która chodziła wyłącznie w tenisówkach? Jeżeli pragniesz zyskać kobiecą sylwetkę, wydłużyć swoje ciało i stać się seksowną i elegancką kobietą zacznij nosić buty na obcasie. Oto kilka wskazówek jak chodzić w szpilkach, do jakich ubrań je dobierać i jak sprawić, by stały się sprzymierzeńcem naszej urody, a nie wrogiem.
szpilki

Jak nosić szpilki, aby uniknąć problemów zdrowotnych?

Obuwie damskie
Buty na wysokim obcasie posiadają chyba wszystkie kobiety. Noszenie szpilek może być jednak bardzo bolesne i prowadzić do problemów z postawą i deformacji stóp. Poznaj kilka sposobów jak nosić szpilki bez bolesnych konsekwencji.


Podobne porady

7 trików jak wytrzymać w szpilkach

Obuwie damskie
Jesteś w stanie przetrwać cały dzień w szpilkach...Fakt: Lubimy ekstrawaganckie buty. Fikcja: Takie buty są warte każdego bólu. Mówiąc w prostych słowach szpilki, które uwierają + pot + chodzenie = ból Oto 7 prostych sposobów na przygotowanie swoich stóp abyś mogła skupić się na modzie, a nie na kuśtykaniu.
Magia szpilek

5 powodów, żeby przestać chodzić w szpilkach

Obuwie damskie
W życiu każdej kobiety nadchodzi taka chwila, kiedy chodzenie na obcasach po prostu przestaje być tego warte. Odkryte palce u stóp, dodatkowe osiem centymetrów wzrostu i fakt, że twoje nogi wyglądają w nich świetnie nie są w stanie przeważyć odcisków, haluksów i powoli gasnącej chęci życia. Brzmi znajomo? Oto pięć rzeczy, które się staną, jeśli zrzucisz ze stóp szpilki.
buty na obcasie

Jak bezboleśnie chodzić na wysokich obcasach?

Obuwie damskie
Ubieranie butów na wysokim obcasie, u większości kobiet powoduje ból, z którym nie sposób wygrać. Noszenie szpilek powoduje problemy z więzadłami, bolesne skurcze oraz problemy ze stawami. Co robić kiedy nie umiemy rezygnować z naszych pięknych szpilek? Najlepszym sposobem będzie zakup butów skórzanych, które są dobrze wyprofilowane i dostosowują się do kształtu stopy. Na zakupy obuwnicze najlepiej wybrać się z rana, kiedy nasze stopy są wypoczęte, pomoże to w wyborze odpowiedniego rozmiaru oraz fasonu. Kupując buty należy być cierpliwym, pośpiech jest nie wskazany ze względu na to, że skórzane buty kupujemy nawet i na kilka lat, a więc po co się bezsensownie męczyć?