Tag: Rozmowa z trudnym klientem

wściekły klient

Jak postępować z trudnym klientem?

Marketing Bezpośredni
Musisz pracować dziewięć razy ciężej, żeby pozyskać nowego klienta, niż żeby utrzymać obecnego. Oznacza to, że nie możesz sobie pozwolić na ani jednego wściekłego kontrahenta. Poniższy artykuł opisuje jak sobie radzić z trudnymi klientami i jak uspokoić ich, gdy z jakiegoś powodu wpadną w gniew.


Podobne porady

radzenie sobie z trudnymi klientami

Jak sobie radzić z trudnym klientem?

Stres w Pracy
Każdy, kto pracuje w biurze obsługi klienta wie, jak ciężko jest być miłym dla niektórych ludzi. Niektórzy klienci są agresywni, niemili, a ich głównym celem w życiu jest utrudnienie i uprzykrzenie życia innym. Aby zachować pracę, zdrowie psychiczne i dobry humor musimy nauczyć sobie radzić z trudnymi klientami.
telefoniczna rozmowa z klientem

Jak rozmawiać z klientem przez telefon?

Marketing Bezpośredni
Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, handlowcem, czy telemarketerem, na pewno zostaniesz w swojej karierze zmuszony do wykonania dużej liczby telefonów do klientów. Czy sama myśl o tym wywołuje u ciebie ciarki? Czy twój puls przyspiesza, a w gardle robi się sucho? Nie jesteś sam. Telefoniczne rozmowy z klientem stresują wielu z nas. Boimy się tego samego, co zawsze: porażki, osądzenia, zawstydzenia lub odrzucenia. Nie musi jednak tak być. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się jak skutecznie rozmawiać z klientem przez telefon.