Tag: Orgazm podczas stosunku

Jak osiągnąć orgazm pochwowy?

Jak osiągnąć orgazm podczas stosunku?

Poradnik Seksualny
Wiele czasopism i książek opisuje jak osiągnąć orgazm. Niezależnie od tego czy szukasz informacji jak osiągnąć orgazm czy poszukujesz jakiejś uniwersalnej metody, która pozwoli ci go osiągnąć, musisz pamiętać, że nauczenie się przeżywania orgazmu nie jest jednorazowym doświadczeniem. Poniżej znajdziesz kilka praktycznych technik i pozycji, które umożliwią ci osiąganie orgazmu.


Podobne porady

Jak zaprzestać szukania wymówek?

Jak zaprzestać szukania wymówek?

Rozwój Osobisty
Każdy z nas ciągle szuka wymówek i usprawiedliwienia na każdym kroku, aby czegoś uniknąć lub czegoś nie zrobić. Jestem śpiąca, zmęczona. Nie mam czasu. Nie mam pieniędzy, motywacji, sprzętu. Nie mogę, ponieważ... Jeśli czujesz, że zaczynasz przesadzać z szukaniem wymówek, przeczytaj poniższy artykuł.
udawanie orgazmu

Jak udawać orgazm?

Poradnik Seksualny
Wiele kobiet uważa, że udawanie orgazmu nie jest w porządku. Udając orgazm dajesz do zrozumienia swojemu partnerowi, że nie potrzebujesz żadnej odmiany, a on nie musi się wiele starać, gdyż tak jak jest sprawia ci ogromną przyjemność. Jednakże są chwile, kiedy masz ochotę na udawanie. Miałaś już jeden orgazm, miałaś długi męczący dzień czy kiedy naprawdę masz niewiele czasu. Jeśli chcesz udawać orgazm, poniżej znajdziesz propozycję jak to zrobić.
orgazm

Jak rozpoznać orgazm kobiecy?

Poradnik Seksualny
Istnieją pewne objawy i znaki, po których można rozpoznać, że kobieta ma orgazm. Poprzez dokładne obserwowanie ciała kobiety oraz jej zachowania można stwierdzić czy kobieta jest już blisko czy właśnie w tym momencie doszła do punktu kulminacyjnego.
seks

Jak się kochać żeby mieć orgazm?

Poradnik Seksualny
Istnieje siedem pozycji, które według ekspertów pomogą nam osiągnąć orgazm podczas każdego zbliżenia. Ponadto jest jeszcze kilka dodatkowych sztuczek. Zatem droga do szczęścia jest jeszcze łatwiejsza. Przeczytaj poniższe wskazówki, aby dowiedzieć się szczegółów.
Kobieta w łóżku

Jak dobrze udawać orgazm?

Poradnik Seksualny
Szczerze to uważam, że najlepiej nie byłoby udawać orgazmu, ale niekiedy po prostu się nie da. Po ciężkim dniu, wielu stresach i ogólnym przemęczeniu czy zmartwieniu ciężko rozluźnić się na tyle, aby przeżyć ten wspaniały moment. Tym bardziej jak widzisz jak bardzo twój facet się stara i pragnie byście razem przeżyli tą chwilę rozkoszy powiedzenie mu, że nic z tego, było by jak ogromny cios. Wiadomo, że to kwestia honoru dla faceta, aby zadowolić swoją kobietę. Nie chcesz go zawieść, choć wiesz, że tym razem nic z tego. Oto 10 sposobów jak udawać orgazm tak, aby mężczyzna nie miał o tym zielonego pojęcia.
Orgazm kobiecy

Jak rozpoznać udawany orgazm?

Poradnik Seksualny
Niestety zdarza się to kobietom i to nierzadko. Nie robią tego zazwyczaj ze złych pobudek. Powodem może być gorszy dzień w pracy, stres, czy gorsze samopoczucie. Udają orgazm żeby nie zranić uczuć swojego faceta. Zdają sobie sprawę z tego, że mężczyzna, który nie jest w stanie zaspokoić kobiety czuje się z tym bardzo źle. W momencie, gdy kobiety są pewne, że nie dojdą wolą udać orgazm niż zranić uczucia ukochanego. Jest wiele sposobów, aby symulować ten doniosły moment a kobiety są w tym po prostu mistrzyniami. Jeżeli jednak bardzo zależy ci na tym, aby sprawdzić czy twoja kobieta udaje przeczytaj ten artykuł a dowiesz się jak sprawdzić czy ona udaje czy przeżywa prawdziwą rozkosz.

Jak osiągnąć orgazm?

Poradnik Seksualny
Zdolność do osiągnięcia orgazmu pozostaje jednym z najbardziej pożądanych ale niezrozumiałych doświadczeń ludzkich. Dzieje się tak częściowo dlatego, że ludzie błędnie uważają, że za orgazm odpowiadają genitalia, podczas gdy tak naprawdę ma on ma swój początek głęboko w mózgu. Poniżej przedstawiam krótki przewodnik, który krok po kroku doprowadzi wszystkich od pobudzenia seksualnego do orgazmu.