Tag: żonkile z papieru

żonkile z bibuły

Jak zrobić żonkile z bibuły?

Dekoracje Wielkanocne
Żonkile z bibuły można zrobić bardzo szybko, a ich cały bukiet wygląda naprawdę ładnie. Takie śliczne żonkile możesz umieścić w wazonie by zdobiły twoje mieszkanie lub związać ozdobną wiązką i dać komuś w prezencie. Bibułowe żonkile mogą śmiało zrobić także dzieci, ponieważ bardzo prosto je wykonać. Poniżej znajdziesz instrukcję jak je zrobić.
żonkil z wytłaczanki

Jak zrobić żonkila z wytłaczanki na jajka?

Dekoracje Wielkanocne
Szukasz inspiracji na niebanalne ozdoby wielkanocne? Daj się urzec tym pięknym, wykonanym z wytłaczanek żonkilom. Wniosą one do twojego domu trochę słońca i nie przeminą wraz z końcem wiosny. Chcesz się dowiedzieć jak wykonać te piękne kwiaty? To bardzo proste, przeczytaj poniżej.


Podobne porady

mini koszyczek na pisankę

Jak zrobić mini koszyczek na pisankę?·

Dekoracje Wielkanocne
Oto ciekawy pomysł na ozdobne mini koszyczki wielkanocne. Czasami zdarza się tak, że po kuchni plączą się niepotrzebne wytłaczanki, zwłaszcza w okresie wielkanocnym, kiedy tych jajek potrzebujemy dość dużo. Zamiast wyrzucać lub gromadzić stosy wytłaczanek warto je wykorzystać i zrobić coś ciekawego. Proponuję mini koszyczki. Robi się je szybko i przyjemnie. Wyglądają bardzo efektownie. Gorąco polecam.
Śnieżynki

Jak zrobić śnieżynki z wytłaczanki po jajkach?

Choinka
Robienie takich śnieżynek może być zajęciem dla twoich dzieci, kiedy ty będziesz przygotowywać posiłki do świąt. Te śnieżynki mogą być malowane i dekorowane w dowolny sposób.
Pojemniczki - kurczaki z wytłaczanki

Jak zrobić pojemniczki z wytłaczanki na jajka?

Wielkanoc z Dziećmi
W tych pojemniczkach w kształcie kurczaków wielkanocnych zrobionych z wytłaczanki po jajkach możesz przechowywać różne małe smakołyki dla najmłodszych. Zobacz jak je zrobić:
róże z wytłaczanek na jajka

Jak zrobić róże z wytłoczek na jajka?

Wyroby z papieru
Czy to, co piękne musi być drogie? Nie! Przykładem mogą być chociażby różyczki z wytłaczanek na jajka widoczne na zdjęciu obok. To jedna z najłatwiejszych w wykonaniu i jednocześnie całkowicie ekologicznych dekoracji. Gotowe różyczki możesz pozostawić w ich naturalnej barwie lub pomalować farbkami akrylowymi. Będą stanowić doskonałą dekorację każdego wnętrza.
dzwoneczki na choinkę

Jak zrobić dzwoneczki na choinkę z opakowania po jajkach?

Choinka
“Jingle bells, jingle bells, jingle all the way!” - śpiewają dzieci na całym świecie, a wraz z nimi ich rodzice, którym również udzielił się przedświąteczny klimat. Któregoś wieczoru usiądźcie zatem razem z dziećmi i zróbcie dzwoneczkowe ozdoby na choinkę. Do ich wykonania wykorzystacie niepotrzebne opakowanie po jajkach. Pamiętajcie tylko, by do ich pomalowania wybrać nietoksyczną farbę akrylową.
winietki na stół w kształcie różyczek

Jak zrobić winietki na stół w kształcie różyczek?

Dekoracje Weselne
Te prześliczne winietki to projekt całkowicie ekologiczny. Są wykonane z... wytłaczanek na jajka. Nie ujmuje im to jednak uroku. Z powodzeniem sprawdzą się nawet na weselnym stole. Poniżej znajdziesz ilustrowaną instrukcję krok po kroku, z której dowiesz się jak takie winietki wykonać. To łatwiejsze, niż ci się wydaje.