Tag: Ramka zrób to sam

ramka na zdjęcia - zró to sam

Jak zrobić ramkę z suszonych kwiatów?

Inne projekty i wyroby
Ramka z suszonych kwiatów będzie bardzo dekoracyjna i efektowna. Jej wykonanie nie jest skomplikowane i wbrew pozorom nie wymaga od nas dużego wysiłku. Efekt końcowy jest spektakularny i z pewnością zachwyci niejedną osobę. Taka ramka pięknie się zaprezentuje w naszym domu, ale również doskonale nadaje się na upominek dla bliskiej osoby. Co więcej koszt wykonania kwiecistej ramki jest bardzo nieduży. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w jej zrobieniu.
jesienna ramka na zdjęcia

Jak ozdobić ramkę na zdjęcia żołędziami?

Projekty dla dzieci
Żołędzie są jednym z najbardziej charakterystycznych znaków jesieni. Zbierz wspólnie z dziećmi odrobinę tych darów jesieni i wspólnie przygotujcie ramkę, w której będziecie mogli trzymać wasze ulubione zdjęcie.
Ramka na zdjęcia - zrób to sam

Jak zrobić ramkę na zdjęcia z kamieni i zaprawy?

Sztuka i akcesoria
Jeśli nie wiesz co zrobić z pięknymi kamieniami znalezionymi tego lata na plaży to proponuję zrobienie z nich dekoracyjnego lusterka. Aby je zrobić będziesz potrzebować jeszcze odrobiny zaprawy, lustra oraz płyty pilśniowej. To śliczne lusterko wniesie odrobinę morskiej bryzy do każdego pomieszczenia.
Ramka z paska

Jak zrobić ramkę ze starego paska?·

Sztuka i akcesoria
Ramki na zdjęcia można samodzielnie zrobić z różnych materiałów. Mogą to być zapałki, muszelki, kamyczki a nawet stare paski. To co je łączy to sklejka i listewki, które są bazą każdej z ramek. Poniżej przedstawiam instrukcję wykonania ramki z paska krok po kroku.
Kwiaty w ramce

Jak zrobić ramkę z żywym kwiatem do powieszenia na ścianie?

Inne projekty i wyroby
Urządzasz pokój, galerię lub kawiarnię w stylu retro i chciałbyś ozdobić ją romantycznymi, a jednoczeście tanimi dekoracjami? Wykonaj proste ramki z żywymi kwiatami i zachwyć wszystkich oryginalnym wystrojem!
ramka polaroid

Ramka polaroid „zrób to sam” – pomysł na zdjęcia weselne

Dekoracje Weselne
Oryginalnie zaaranżowana sesja z fotografem to dla większości par za mało, jeśli chodzi o wspomnienia z wesela. Szukają nowych, ciekawych sposobów na uwiecznienie tej najważniejszej dla nich chwili. Oryginalne przebrania, fotografie z budki do robienia zdjęć – to tylko niektóre pomysły ślubno-weselne. A co powiesz na wielką ramkę polaroid, która posłuży zarówno wam, jak i wszystkim waszym gościom? Nada fotografiom klimat zabawny i nieco retro. Dalej dowiesz się jak ją zrobić.