Tag: Przyspieszanie startu komputera

Jak przyspieszyć start Windows?

Oprogramowanie Freeware i Shareware
Trzeba przyznać, że firma Microsoft spisała się wypuszczając Windowsa. Większość z nas decyduje się na wybór właśnie tego systemu. Jednak nie zawsze jest niezawodny i bywa, że potrafi sprawić nam wiele kłopotów. Wraz z upływem czasu efektywność jego pracy spada w wyniku czego musimy podejmować się różnych działań, które poprawią jego funkcjonowanie. Poniżej znajdziecie instrukcje, które pomogą wam przyspieszyć funkcjonowanie paska startowego.
windows 7

Jak usunąć programy z autostartu?

System Operacyjny Windows

Kiedy instalujemy programy często się zdarza, że automatycznie są one zapisywane do autostartu. Niektóre programy są tam całkowicie zbędne np. Agent Winampa nie jest nikomu potrzebny przy starcie systemu. System Windows uruchamia się wtedy coraz dłużej, a zbędne programy przy uruchomieniu systemu dodatkowo zajmują pamięć RAM i obciążają procesor. Poniżej przedstawiam jedną z metod usuwania zbędnych programów z autostartu.Podobne porady

Windows Vista

Jak przyspieszyć Windows Vista?

System Operacyjny Windows
Skusiła Cię szata graficzna Windows Vista? Ale okazało się, że ten wspaniały interface pożera Twój komputer i wysysa z Ciebie cierpliwość? Nie bój się. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci zamienić Vistę w piękny i szybki system operacyjny o jakim marzyłeś. Pamiętaj jednak, że podczas gdy te wskazówki pomogą Ci przyspieszyć Windowsa i uzyskać więcej wolnego miejsca na dysku, to będzie to wyśniona prędkość. Jeśli natomiast zainstalowałeś Vistę na komputerze, na którym wcześniej był Windows XP, te wskazówki są tym, czego potrzebujesz. Weź też pod uwagę dokupienie pamięci RAM, lub szybszego procesora.