Tag: Ozdoby na wielkanoc ręcznie robione

baranek wielkanocny z patyczków do uszu

Jak zrobić baranka z patyczków do uszu?

Dekoracje Wielkanocne
Z wykorzystaniem zwykłych patyczków do uszu możesz zrobić niezwykłą owieczkę, która jednocześnie może być podstawką pod imienne karteczki ustawione na stole świątecznym. Poniżej znajdziesz instrukcję wykonania tej wspaniałej owieczki.

Jak zrobić skorupkowe wazoniki z kwiatami?

Dekoracje Wielkanocne
Malutkie wazoniki zrobione ze skorupek jaj, a w nich różnokolorowe kwiaty, to nietuzinkowa wiosenno-wielkanocna dekoracja stołu. Choć w tym wypadku wykorzystano akurat porcelanową tackę na jajka, równie dobrze możesz użyć zwykłej, sklepowej, odcinając wcześniej jej górną część. Taka tacka wbrew pozorom będzie wyglądała naprawdę dobrze i nada całej dekoracji rustykalnego charakteru.


Podobne porady

magnesy

Jak zrobić magnesy na lodówkę - wazoniki z kwiatami?

Wazony
Jeśli uwielbiasz dekoracje, które są piękne i zarazem proste w wykonaniu, ten projekt jest dla ciebie idealny. Kilka materiałów, kilka kroków, kilka minut i… już masz śliczne małe wazoniki z kwiatami do ozdobienia drzwi twojej lodówki. W sam raz na wiosnę! Na produkty potrzebne do zrobienia tych magnesików nie wydasz także fortuny, wystarczą buteleczki po zużytych lakierach do paznokci, zwykłe magnesy, klej i drobne kwiatki. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.