Tag: ćwiczenia

Ćwiczenia w pracy

Jak ćwiczyć podczas pracy?

Przetrwanie w Pracy
Prawdopodobnie wiesz o tym jak ważne jest utrzymanie fizycznej kondycji ciała, ale czasami Twój czas pracy może sprawić, że nie uda Ci się znaleźć czasu na ćwiczenia. Dlaczego wiec nie spróbować ćwiczyć w pracy? Poniżej znajdziesz kilka porad jak wykonywać ćwiczenia w pracy.
ćwiczenia w domu

Jak ćwiczyć w domu?

Podstawy Fitnessu
Wydaje nam się, że tylko siłownia, aerobik lub basen mogą pomóc nam wyćwiczyć ciało i nabrać sił? No więc jesteśmy w błędzie. Nawet jeśli nie mamy zbytnio czasu lub pieniędzy na siłownię, zawsze możemy ćwiczyć w domu. Możemy ćwiczyć wykonując prace domowe! To takie proste. Wystarczy chcieć.
pierwsze pompki ;)

Jak zacząć ćwiczyć?

Ćwiczenia
Każdy kto chce poprawić swój wygląd fizyczny i samopoczucie powinien zacząć regularnie ćwiczyć. Podejmując decyzję o wprowadzeniu do swojego planu dnia ćwiczeń, często zastanawiamy się kiedy i jak je rozpocząć. Często ludzie poddają się i rezygnują z ćwiczeń z powodu lenistwa czy braku motywacji. Musisz zatem pokonać swoje słabości i zabrać się do ciężkiej pracy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak zacząć ćwiczyć.
ćwiczenia

Jak ćwiczyć skutecznie?

Aerobik
Ileż to już razy mówiliśmy sobie: „Koniec!! Od jutra biorę się za siebie!”.Czynimy wtedy olbrzymie plany codziennych treningów, zapisujemy się na basen, wykupujemy karnety na siłownię, przysięgamy trzy razy w tygodniu uczęszczać na aerobik. Od następnego dnia faktycznie, zjadamy na śniadanie marchewkę i rzucamy się w wir ćwiczeń. Ćwiczymy, biegamy i już wyobrażamy sobie jak będziemy cudownie wyglądać za kilka miesięcy. Na drugi dzień nie możemy podnieść się z łóżka, a zakwasy utrzymują się przez tydzień. Po tym przychodzi chwila, w której łamiemy się i sięgamy po piwo i pizzę, i zapominamy o naszym postanowieniu.
ćwiczenia

Jak poprawnie wykonywać 6 Weidera?

Ćwiczenia
6 Weidera to bardzo ciężkie i mozolne ćwiczenie, które musi być wykonywane systematycznie. Jednak po ciężkiej pracy daje zachwycające efekty. Niestety wiele osób wykonuje to ćwiczenie niepoprawnie. Nie wiesz jak ćwiczyć w poprawny sposób? Przeczytaj.
szóstka Weidera

Jak ćwiczyć szóstkę Weidera?

Ćwiczenia
Praktycznie każdy/każda z nas marzy o pięknym, płaskim brzuchu. Odpowiednia figura daje nam lepsze samopoczucie, podnosi samoakceptację, sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjnie. Możemy osiągnąć doskonałą figurę ćwicząc A6W, czyli aerobiczną szóstkę Weidera. Jest to zestaw ćwiczeń mający na celu odpowiednio wykształcić mięśnie brzucha. Naprawdę metoda jest bardzo skuteczna, pozwala w krótkim czasie zredukować tkankę tłuszczową i odpowiednio wyrzeźbić brzuch. Poniżej przedstawimy w jaki sposób ćwiczyć, by mieć płaski brzuch.
bieganie

Jak efektywnie ćwiczyć?

Ćwiczenia
Kobiety (zgodnie z trendami XXI wieku) pragną osiągnąć idealną, szczupłą sylwetkę. Wówczas przechodzimy na diety (szczególnie w okresie wiosny oraz lata, kiedy trzeba pokazać troszkę ciałka na plaży w stroju kąpielowym) oraz zaczynamy ćwiczyć. Niestety, wizyty na siłowni, czy nawet ćwiczenia wykonywane w domu nie zawsze dają oczekiwany rezultat, tzn. możemy nie chudnąć mimo naszego wysiłku. Czasami również nie skutkują diety. Dlaczego? Co robimy źle? Jak powinnyśmy ćwiczyć? Jakich napojów unikać? Poniżej przedstawiamy kilka złotych porad dotyczących chudnięcia.
ćwiczenia w domu

Jak ćwiczyć fitness w domu? Zbiór najlepszych ćwiczeń online

Ćwiczenia
Nawet nie wychodząc z domu możesz pozwolić sobie na intensywne ćwiczenia z trenerem! Jak? Przeczytaj artykuł i poznaj strony, na których sławni trenerzy podpowiadają jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę i mięśnie!
ramiona

Jak ćwiczyć ramiona w domu?

Ćwiczenia
Sukienki na ramiączkach, topy, bluzki bez rękawków – gdy tylko zakładasz te ubrania z rozpaczą spoglądasz w lustro widząc, że twoje ramiona stały się obwisłe, utraciły jędrność i zaczął je atakować cellulit? Nie wpadaj w panikę! Poniżej znajdziesz zestaw ćwiczeń, które wykonywane zaledwie 15 minut dziennie pozwolą ci pięknie wyrzeźbić ramiona. Wykonaj 7 opisanych tutaj ćwiczeń jedno po drugim, następnie zrób minutę przerwy i powtórz całą serię jeszcze raz. Będziesz zdumiona efektami swojej pracy.
ćwiczenie ramion

Jak ujędrnić ramiona ćwicząc 15 minut dziennie?

Ćwiczenia
Wiek, zbędne kilogramy, brak ruchu – wszystkie te czynniki prowadzą do utraty jędrności problematycznych partii ciała. O ile dalekie od ideału uda, czy pośladki da się ukryć pod odpowiednio dobranym ubraniem, z ramionami sprawa ma się już nieco gorzej, zwłaszcza, gdy na zewnątrz temperatura przekracza 30°C. Dzięki opisanemu poniżej zestawowi ćwiczeń możesz to jednak zmienić. Wykonuj trzy powtórzenia co drugi dzień stosując hantle fitness o masie 2kg. Ćwicząc regularnie zaledwie 15 minut dziennie uzyskasz efekty, które pozytywnie cię zaskoczą. Przekonaj się i podejmij wyzwanie.