Tag: Jak sie pisze cv

praca nad CV

Jak ulepszyć CV?

CV i Listy Motywacyjne
Czasem napisanie CV lepiej powierzyć profesjonaliście. Będziesz mieć wówczas pewność, że zrobi to jak należy, a pracodawca z pewnością spojrzy na ciebie przychylnie. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić samodzielnie, aby poprawić swoje referencje i zwiększyć szansę na sukces. Te pięć porad pomoże Ci uwydatnić osiągnięcia i nieco „podrasować” twoje CV.


Podobne porady

projektowanie strony internetowej

Jakich błędów unikać projektując stronę internetową?

Użyteczność Stron Internetowych
Na początku lat 90. komercyjne strony internetowe nie były zbyt popularne, dlatego prawie każda z nich uznawana była za dopuszczalną. Obecnie w sieci istnieje dziesiątki milionów witryn, a użytkownicy są już na tyle dojrzali, że nie akceptują stron, które są nieprofesjonalne i źle zorganizowane. Witryna ma przede wszystkim dostarczać informacji i rozwiązań, których szuka internauta. Błędy popełniane przy projektowaniu stron internetowych mają ogromny, negatywny wpływ na rozwój biznesu. W najlepszym razie tylko zirytują potencjalnych klientów. W gorszym przypadku sprawią, że odejdą oni na zawsze.
Poniżej przedstawiam „Parszywą Dwunastkę” - 12 najczęstszych błędów projektantów stron www.
skuteczne cv

Jak podrasować CV?

CV i Listy Motywacyjne
Napisanie CV, które będzie się wyróżniało wśród innych nie jest wcale takie banalne, jak się niektórym wydaje. Wśród sterty złożonych podań o pracę nawet najlepsze CV może zostać przeoczone, jeśli nie będzie odpowiednio napisane i wyretuszowane. Poniżej przedstawiam kilka sposobów na napisanie takiego CV, na które swoją uwagę zwróci każdy pracodawca i będzie on chciał poznać osobę, która takie CV stworzyła.
pędzle do makijażu

Jak wybrać pędzle do makijażu?

Makijaż
Profesjonalna makijażystka ma w swoim wyposażeniu prawdziwy arsenał różnego rodzaju pędzli. Nie namawiam cię do pójścia w jej ślady, ponieważ straciłabyś na nie majątek. Istnieje jednak kilka pędzli, które każda kobieta mieć powinna. Zanim przystąpisz do zakupu poznaj zastosowanie poszczególnych pędzli i dowiedz się jak wybrać te, które posłużą ci na lata. Najważniejsze informacje znajdziesz poniżej.

Jak zrobić ciasto w kształcie serca?·

Torty
Do zrobienia ciasta czy tortu w kształcie serca nie potrzeba specjalnej formy, która niepotrzebnie będzie zajmować miejsce w kuchni, ani robić szablonów potrzebnych do przycięcia ciasta w odpowiedni sposób. Wystarczy upiec dwa ciasta - jedno kwadratowe a drugie okrągłe i je umiejętnie połączyć.
formy do pieczenia

Jaką formę do pieczenia wybrać?

Naczynia do pieczenia
Domowe wypieki zachwycają swoim smakiem, a ich zapach roznosi się po całym mieszkaniu, zachęcając domowników do sięgnięcia po jeszcze jeden kęs. Nieważne, czy to domowa szarlotka, sernik z przepisu babci, czy też świeżo upieczone ciasto drożdżowe… Nim przystąpisz do robienia kolejnego wyśmienitego ciasta, sprawdź, jakie formy najlepiej nadają się do jego upieczenia. Dowiedz się, kiedy warto sięgnąć po blachę aluminiową, a kiedy zdecydować się na naczynie żaroodporne, formę ceramiczną czy silikonową.
7 rzeczy których nie powinieneś pisać w swoim CV

6 rzeczy, których nie powinieneś pisać w swoim CV

CV i Listy Motywacyjne
Dobre CV to zdecydowanie najważniejsza rzecz, której potrzebujesz szukając pracy. Pokazuje potencjalnemu pracodawcy kim jesteś i pozwala mu zdecydować,czy cię zatrudnić, czy może znaleźć na to stanowisko kogoś innego. Często wystarczy jedno spojrzenie na CV by pracodawca zniechęcił się do pracownika i przeszedł do następnego kandydata, pokazujemy zatem kilka rzeczy które nigdy nie powinny znaleźć się w CV:
profesjonalista w kuchni

8 trików, które zrobią z ciebie profesjonalistę w kuchni

Techniki gotowania
Twój czas spędzony w kuchni nie musi być męczący. Ciesz się z gotowania przy pomocy tych kreatywnych pomysłów, które wzbogacą twoje dania i spiżarnię. Bycie świetnym kucharzem to po prostu suma małych rzeczy zrobionych dobrze.