Tag: Sposoby wiązania sznurówek

oryginalnie zawiązane sznurówki

Jak wiązać sznurówki?·

Pielęgnacja Obuwia
Zwykle nie zastanawiasz się jak zawiązane są twoje sznurówki. Nie zdajesz sobie nawet sprawy, że inny sposób ich wiązania może całkowicie odmienić wygląd twoich butów. Może więc warto poeksperymentować? Poniżej znajdziesz kilka pomysłów jak wiązać sznurówki.
wiązanie

Jak zawiązać sznurówki w Gwiazdę Dawida?

Pielęgnacja Obuwia
To wiązanie jest wyjątkowo efektowne. Gwiazda Dawida, zwana również gwiazdą sześcioramienną lub heksagramem, od wieków była używana jako symbol religijny. Wiązanie najlepiej wychodzi przy zastosowaniu cienkich lub płaskich sznurówek, ponieważ jedna dziurka musi pomieścić dwa przeciągnięcia sznurówki.


Podobne porady

Motyli krzew

Budleja Dawida - uprawa, pielęgnacja, zastosowanie

Krzewy
Od lata aż jesieni budleja, zwana też „motylim krzewem” przyciąga całe roje kolorowych motyli tworząc iście bajkową scenerię w naszym ogrodzie! Kwitnący krzew rozsiewa wokół siebie cudowną woń a kwiatostany same w sobie są niezwykle efektowne. Jeśli jeszcze nie mamy budlei posadzonej w swoim ogrodzie, ten krótki tekst z pewnością przekona nas do jej zakupu i podpowie jak się z nią obchodzić, by co roku obdarzała nas swoimi cudownymi kwiatami.