Tag: ładny zapach w domu

odświeżacz powietrza

Jak zrobić naturalny odświeżacz powietrza?

Florystyka
Szkodliwe substancje chemiczne i odświeżacz powietrza nie powinny iść w parze. Lecz niestety większość zakupionych w sklepach odświeżaczy zawiera w swoim składzie wiele toksycznych dla nas chemikaliów. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak zrobić swój własny odświeżacz powietrza korzystając tylko z naturalnych i bezpiecznych składników.
naturalny odświeżacz powietrza

Jak zrobić odświeżacz powietrza?

Środki czyszczące
Czy czasami nie masz dość kupionych w sklepie, nafaszerowanych chemią odświeżaczy powietrza? Te lepsze są bardzo drogie, te tańsze sprawiają, że cały dom pachnie łazienką. Wyobraź sobie teraz, że możesz spędzać wolne chwile otoczona ulubionymi zapachami, będącymi w zgodzie z naturą i nie stanowiącymi zagrożenia dla zdrowia. Takie naturalne odświeżacze powietrza są w zasięgu twojej ręki. Oto jak je zrobić.
cytrusowy odświeżacz powietrza

Jak zrobić cytrusowy odświeżacz powietrza?

Środki czyszczące
Nie wyrzucaj dużych, ładnych buteleczek po perfumach lub innych kosmetykach. Prawdopodobnie za te buteleczki płacimy więcej niż za sam produkt, który się w nich znajduje. Wykorzystaj te butelki, w końcu niektóre z nich są naprawdę ładne i aż szkoda się ich pozbywać. Możesz na przykład wlać do nich domowej roboty odświeżacz powietrza. Jak go zrobić dowiesz się poniżej. A w każdym domu przyda się taki naturalny odświeżacz.
domowy odświeżacz powietrza

Jak zrobić odświeżacz powietrza domowym sposobem?

Sprzątanie pomieszczeń
W każdym domu jest potrzebny odświeżacz powietrza. Kupowane owszem, sprawdzają się. Ale zabawa polega na tym, aby samemu spróbować pobawić się i zrobić własny odświeżacz. Wszystkie potrzebne materiały i instrukcję krok po kroku jak zrobić taki odświeżacz znajdziesz poniżej. Wyjdzie pachnąco, żelowo i kolorowo.

6 sposobów na to, by twój dom pięknie pachniał

Sprzątanie pomieszczeń
Każdy z nas lubi świeżo pachnące wnętrza, w których roznosi się naturalny, nieprzytłaczający aromat. Oczywiście w sklepie dostaniesz sporo chemicznych odświeżaczy powietrza. Zamiast tego warto jednak pokusić się o wykorzystanie domowych sposobów. Dzięki nim twoje mieszkanie będzie pachniało nie tylko pięknie, ale i naturalnie, co nie jest tak łatwe do uzyskania przy użyciu gotowych środków. Przeczytaj artykuł i wybierz swoja ulubioną metodę na wspaniale pachnący dom.
naturalny odświeżacz powietrza

Jak zrobić odświeżacz powietrza do domu?

Sprzątanie pomieszczeń
Ten odświeżacz powietrza jest naprawdę łatwy do wykonania. Jego produkcja nie zajmie ci też dużo czasu. Możesz wybrać swoje ulubione zapachy. Gotowy odświeżacz ma galaretowatą konsystencję. Powoli wysychając stopniowo uwalnia przyjemny zapach. Ilość olejków eterycznych możesz oczywiście dostosować do swoich upodobań, w zależności od tego, czy wolisz subtelny czy silniejszy aromat. Umieść odświeżacz w ładnym słoiku, ustaw go w dowolnym miejscu i ciesz się jego zapachem przez długi czas.