Tag: Kwiaty z materiału

broszka - kwiat

Jak zrobić broszkę kwiat?

Prezenty na Dzień Matki
Ta piękna broszka będzie idealnym prezentem np. z okazji Dnia Matki. Jej wykonanie zajmuje zaledwie kilka minut, a przyniesie twojej mamie dużo radości.
broszka kwiat

Jak zrobić broszkę kwiat na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
Dzień Matki to bardzo ważny dzień. Możemy w nim w sposób szczególny podziękować naszym mamom za cały trud włożony w nasze wychowanie i za to, że dla nas zawsze są i obdarzają nas ogromem miłości. Pamiętaj więc o swojej mamie i podaruj jej coś wyjątkowego, coś przygotowanego dla niej właśnie przez Ciebie. Na przykład tą broszkę. Bardzo łatwa w wykonaniu i bardzo modna w tym sezonie.
kwiaty z materiału

Jak zrobić kwiaty z materiału na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
Kwiaty z materiału to doskonały prezent dla mamy. Nie tylko doceni ona twój wkład w wykonanie prezentu, ale zyska pamiątkę, która nie zwiędnie na parę dni po jej święcie. Możesz przygotować całą kwiatową kompozycję, a dzięki dostępnym w każdym sklepie dziurkaczom ozdobnym nie sprawi ci to najmniejszego problemu.
róże z materiału

Jak zrobić róże z materiału na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
Dzień Matki to bardzo szczególny dzień dla naszych mam. Nie wolno nam w tym dniu o nich zapomnieć. Jakiś drobiazg podarowany mamie w tym dniu, wraz z miłym słowem na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy i radość w sercu. Nasze mamy nie oczekują drogich prezentów, liczą się gesty. Ale myślę, że nie ma to jak własnoręcznie przygotowany prezent, jak na przykład bukiet róż z materiału. Mama będzie zachwycona wiedząc, że zrobione zostały specjalnie dla niej.
kwiaty z materiału

Jak ozdobić sukienkę kwiatami z materiału?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Nasze szafy pełne są starych, już dawno niemodnych sukienek. Co najmniej dwa razy w roku nachodzi nas wielka ochota, by pozbyć się ich i zwolnić miejsce na nowe, fajniejsze ubrania. To co stare, nie musi się jednak nadawać wyłącznie do wyrzucenia. Poniżej pokażę ci w jaki sposób przerobić starą sukienkę na całkiem modny i ładny letni ciuch.
żonkil z materiału

Jak zrobić żonkila z materiału?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Wiosna tuż tuż, w powietrzu już ją czuć. Słońce odważnie zagląda do nas przez okna, robi się weselej i przyjemniej. Co prawda kwiatków jeszcze nie ma, pojawią się dopiero za chwilę, ale wszystkich niecierpliwych mam propozycję. Zanim zakwitną żonkile w naszych ogródkach przygotuj się na nie robiąc proste żonkile z materiału. Instrukcję znajdziesz poniżej.
mak ze wstążki

Jak zrobić mak z materiału?·

Inne projekty i wyroby
Kwiaty z materiału prezentują się pięknie w roli broszek, przywieszek, ozdób do włosów. W sezonie świątecznym można je także wykorzystać do ozdobienia prezentów. Są tak efektowne, że pudełko z prezentem wystarczy wówczas owinąć jedynie w papier pakowy. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak wykonać mak z materiału przedstawiony na zdjęciu obok. Przekonaj się jakie to proste.
Piwonia zrób to sam

Jak zrobić piwonie z materiału?·

Pakowanie Prezentów
Za pomocą materiałowych kwiatów możesz ozdobić prezenty, stół a nawet zrobić z nich gumki do włosów lub broszki. Sposób wykonania takich kwiatów jest bardzo prosty. Poniżej przedstawiam instrukcję krok po kroku: