Tag: śmierdzące buty

odświeżone buty

Jak odświeżyć buty w środku?

Środki czyszczące
Nawet najbardziej wygodne i niedrogie buty mają jedną wadę, z czasem zaczynają bardzo nieprzyjemnie pachnieć. Aby pozbyć się tej woni niezbędne jest czyszczenie i dezynfekcja. Najlepszym sposobem, aby odświeżyć noszone buty jest zrobienie własnego środka odświeżająco-dezynfekującego. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak zrobić środek, który wyeliminuje przykry zapach z butów i zabije bakterie.
nieprzyjemny zapach z butów

Jak usunąć brzydki zapach z butów?

Obuwie damskie

Jest to dość krępujący problem. I nie ma się co śmiać, ponieważ wiele osób robi co może, aby unikać ściągania butów w różnych miejscach. Jeśli nie zrobimy nic w tym kierunku, aby pozbyć się brzydkiego zapachu w butach i będziemy ich wciąż używać, odór się nasili. Dodatkowo w butach zagnieżdżą się bakterie lub grzyby, którym pod wpływem ciepła dobrze będzie się rozwijać. A tego chyba nie chcemy, prawda?

Stopa

Jak zrobić puder do stóp i butów?

Codzienna higiena
Stopy z uwagi na fakt, że niemal stale zamknięte w szczelnym obuwiu, pocą się, a to powoduje, że po zdjęciu butów wokoło rozchodzi się dość nieprzyjemny zapach. Żeby uniknąć kłopotliwych sytuacji można stosować rozmaite kosmetyki dostępne w sklepach, ale bywają one drogie. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie własnoręczne przygotowanie 2 specyfików, które – używane systematycznie – sukcesywnie rozwiążą problem przykrego zapachu, a przy tym pozwolą nieco zaoszczędzić. Wystarczy raz zainwestować w 2-3 olejki eteryczne, z których każdy kosztuje zaledwie kilka złotych.
stopy

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu stóp?

Codzienna higiena
Im na dworze jest cieplej, tym trudniej nam utrzymać stopy w należytej czystości, tym bardziej, gdy nie możemy pozwolić sobie na ubranie sandałów. Nieprzyjemna woń dla niektórych jest większym problemem, niż dla innych, a bez wątpienia dla każdego jest problemem wstydliwym.
stopy

Domowe sposoby na nieprzyjemny zapach stóp·

Inne zabiegi

Wstydzisz się zdejmować buty u znajomych bojąc się, że gdy to zrobisz, znokautujesz całe pomieszczenie? Nieprzyjemny zapach stóp to kłopotliwy problem, który skutecznie ogranicza życie towarzyskie i naraża nas na złowrogie spojrzenia znajomych. Brzydki zapach stóp przypisywany jest bakterii, która rozwija się w ciepłym, wilgotnym środowisku, jakim są spocone stopy, wilgotne skarpetki, czy przepocone buty. Jeśli zmagasz się z tym problemem, nie załamuj się. Istnieją skuteczne domowe sposoby, które pozwolą ci utrzymać stopy w suchości i na zawsze pozbyć się nieprzyjemnego zapachu.

<iframe width="100%" height="439" src="https://interia.tv/embed-video?id=2345136&cid=INTERIA/portal/tipy&play=1&volumeOff=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

śmierdzące stopy

Domowy spray odświeżający do stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp
Twoje stopy nieprzyjemnie pachną? Czy może ktoś z twoich bliskich cierpi na podobny problem? Rozwiązaniem jest domowej roboty spray do śmierdzących stóp. Jest prosty w wykonaniu. Zawiera wyłącznie naturalne składniki, które wyleczą cię z przykrego problemu.