Tag: Ozdoby ze wstążki

róża ze wstążki

Jak zrobić różę ze wstążki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Śliczna różyczka, która może służyć jako dekoracja stołu, ubrania lub element większego bukietu. Jej wykonanie jest bardzo proste, a efekt zniewalający.
choinka ze wstążki

Jak zrobić dwukolorową choinkę ze wstążki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Choinka ze wstążki to oryginalna dekoracja na święta. Choć pewnie spodziewałaś się zobaczyć ją w odcieniach zieleni, ja zdecydowałam się zrobić swoją w wersji czarno-białej. Urzekły mnie wyglądające jak negatyw wstążeczki, które udało mi się kupić swego czasu w bardzo okazyjnej cenie. Jeśli jednak jesteś zwolenniczką tradycji, użyj wstążek w jasnozielonym i ciemnozielonym kolorze. Efekt będzie wspaniały!
ozdoby na choinkę

Jak zrobić ozdoby na choinkę z kółek do wieszania zasłon łazienkowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Czas najwyższy na zrobienie ozdób na choinkę. Święta zbliżają się nieubłaganie i nawet nie zdążysz się zorientować kiedy trzeba będzie przystroić bożonarodzeniowe drzewko. Zobacz jakie możliwości dają nam proste przedmioty. Zamień je na ozdoby choinkowe. Instrukcja i lista potrzebnych materiałów poniżej.

Jak zabezpieczyć wstążkę przed strzępieniem?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Wstążki wykorzystujemy najczęściej do robienia ozdób czy też pakowania prezentów. Niestety po ich przycięciu najczęściej nieestetycznie się strzępią na końcach. Dziś chciałabym przedstawić prosty sposób, który temu zaradzi. Większość spośród dostępnych w sklepach wstążek wykonanych jest z włókien syntetycznych. Jeśli masz tasiemkę z poliestru, nylonu bądź jakiegoś innego sztucznego tworzywa, zaprezentowana poniżej metoda sprawdzi się idealnie.