Tag: Dzień matki prezent

róża ze wstążki

Jak zrobić różę ze wstążki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Śliczna różyczka, która może służyć jako dekoracja stołu, ubrania lub element większego bukietu. Jej wykonanie jest bardzo proste, a efekt zniewalający.
kartka z wyskakującym kwiatkiem

Jak zrobić kartkę z wyskakującym kwiatkiem na Dzień Matki?

Kartki na Dzień Matki
Taka kartka na pewno będzie unikatową i oryginalną pamiątką. Jej wartość dodatkowo rośnie, ponieważ wykonasz ją samodzielnie. Takie prezenty są najcenniejsze.
kwiatki z bibuły

Jak zrobić kwiatki z bibuły na Dzień Matki?·

Prezenty na Dzień Matki
26 maja, czyli data kiedy świętujemy Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Jest to dzień, w którym niezależnie od wieku powinniśmy podziękować naszym mamom za wszystko, co dla nas zrobiły i powiedzieć im, jak bardzo je za to kochamy. Jednak należy pamiętać, że nie jest do tego potrzebny specjalny dzień. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla mamy możesz zrobić dla niej kwiatki z bibuły. Taki samodzielnie zrobiony bukiet będzie znaczył dla mamy dużo więcej niż ten kupiony w kwiaciarni.
tort z kwiatów

Jak zrobić tort z kwiatów na Dzień Matki?

Kwiaty
Zrób mamie przemiłą niespodziankę na Dzień Matki. Podaruj jej kwiaty, ale nie w formie, jaką zna na co dzień. Zaaranżuj je tak, aby kształtem przypominały tort. Taka forma na pewno się sprawdzi i zachwyci. Jest to pomysł nie tylko na prezent z okazji Dnia Matki, ale i na ślub, imieniny czy fajny sposób na udekorowanie stołu. Koniecznie wypróbuj.
bukiet z papieru

Jak zrobić bukiet z papieru na Dzień Matki?

Wyroby z papieru
Mama to osoba, która ma ogromny wpływ na nasze życie. Poświęca nam swój czas, obdarza miłością, troszczy się o nas na każdym etapie naszego życia. Nawet jeśli codziennie nie mamy czasu jej za to podziękować, jest jeden dzień w roku, o którym nie wolno zapomnieć – Dzień Matki. Uczcijmy go wręczając mamie własnoręcznie zrobiony bukiet papierowych kwiatów. Tylko prezent, któremu poświęcimy czas i serce w pełni odda naszą miłość i wdzięczność.
duży kwiat z papieru

Jak zrobić duży kwiat z papieru?

Wyroby z papieru
Olbrzymi papierowy kwiat to wspaniały prezent na każdą okazję. Możesz podarować go mamie na Dzień Matki, przyjaciółce na urodziny lub Pannie Młodej z okazji jej ślubu. Zrobienie takiego kwiatka nie jest niczym skomplikowanym, a przynosi wiele radości zarówno osobie go robiącej, jak i nim obdarowanej. Instrukcję krok po kroku znajdziesz poniżej.
maki z papieru

Jak zrobić zawilca z papieru?

Wyroby z papieru
Kwiaty z papieru to ozdoba, którą wykonać może każdy. Nie jest to skomplikowane, nie wymaga dużych nakładów finansowych, za to świetnie prezentuje się zarówno jako dekoracja pokoju, jak i prezent podarowany najbliższej osobie. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak zrobić zawilce z papieru. Zobacz jak niewiele dzieli cię od wykonania tych przepięknych kwiatów.
ramka ze zdjęciami na sznurkach

Jak zrobić prezent na Dzień Matki – zdjęcia na sznurkach?·

Prezenty na Dzień Matki
Co jest dla mamy największym powodem do szczęścia i dumy? Oczywiście jej dzieci! Nic więc dziwnego, że najlepszym prezentem na Dzień Matki jest taki, na którym znajdują się jej pociechy. Przykładem takiego prezentu jest ramka ze zdjęciami na sznurkach. Jej wykonanie jest bardzo proste, a efekt końcowy wzruszy nawet najtwardszą mamę.
Dzień Matki

21 najgorszych prezentów na Dzień Matki

Prezenty na Dzień Matki
Może są wyjątki od reguły, ale tych prezentów nie powinna dostać żadna mama! Dzień Matki już 26 maja. Jak każda porządna córka czy ukochany syn, chcesz kupić swojej mamie coś wyjątkowego. Z całą pewnością nie chcesz obrazić, czy znudzić swojej mamy jakimś drogim bibelotem. Zatem wiedza, czego nie kupować na Dzień Matki, przyda się tak samo jak znajomość preferencji osoby obdarowywanej. Zmartwiony? Spokojnie. Poniżej znajdziesz 21 prezentów, którymi lepiej nie obdarowywać najważniejszej osoby w życiu!
prezent na Dzień Matki - ramka

Jak zrobić prezent na Dzień Matki – ramka z sylwetkami?

Prezenty na Dzień Matki
Dzień Matki już wkrótce. Chcesz podarować mamie coś od serca? Na pewno najbardziej ucieszy się z prezentu, który zrobisz sam. Może to być na przykład ramka podobna do tej widocznej na zdjęciu. Nic nie będzie dla mamy wspanialsze, niż możliwość patrzenia na sylwetki jej dzieci, które przypomną jej jak bardzo ją kochacie.