Tag: Depilacja intymna

depilacja woskiem

Jak złagodzić ból przy depilacji?

Depilacja woskiem
Zredukować ból podczas depilacji? Tak, to możliwe! Depilacja jest zawsze najbardziej bolesna za pierwszym razem. Z każdym kolejnym uczucie to jest coraz słabsze. W łagodność depilacji trudno uwierzyć, zwłaszcza gdy pierwszy raz wyrywa się włoski. Jednak po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedziała, co zrobić by złagodzić ból, niezależnie od tego, ile razy depilowałaś się wcześniej.
nogi po depilacji

Jak złagodzić podrażnienia po depilacji?

Depilacja woskiem
Wielokrotnie po depilacji możesz zaobserwować zaczerwienienie skóry. Jest to naturalna reakcja skóry po wyrywaniu włosków z torebek włosowych, więc nie powinna Cię zdziwić. Jednakże, istnieją sposoby na pozbycie się zaczerwienienia i podrażnień.

Wszystko o depilacji brazylijskiej

Inne zabiegi
Depilacja brazylijska to trend, który już jakiś czas temu dotarł do Polski. Bez względu na to, czy jest to modne, czy też nie, bez dwóch zdań pozwala nam na zachowanie poczucia świeżości i czystości okolic intymnych na dłużej. Jeśli planujesz zabieg depilacji brazylijskiej - przeczytaj artykuł i dowiedz się na czym on polega, jakie są plusy i minusy, a także jaka jest cena takiego zabiegu.
bikini depilacja

Czy depilacja okolic bikini może wywołać problemy zdrowotne?

Usuwanie włosów
Depilacja włosów łonowych jest dziś niemal standardem i stała się tak powszechna jak codzienny prysznic. 87% Amerykanek stosowało jakąś formę usuwania włosów łonowych: depilator, wosk czy maszynkę do golenia. Pokazanie się na plaży w bikini, spod którego widać wystające włosy, uważa się za niestosowne i wiele kobiet rezygnuje z wyjścia na plażę, jeśli nie miało wcześniej możliwości usunięcia włosów łonowych. Kwestia owłosienia łonowego wpływa też niekiedy na nasze życie seksualne – nierzadko kobieta, która się nie wydepilowała, nie chce uprawiać seksu. Co ciekawe, również wielu mężczyzn zaczęło stosować depilację włosów łonowych jako nieodzowną część dbania o swoje ciało.

Przepis na kojący krem do golenia z nutą rumianku

Pielęgnacja skóry
Szukasz doskonałej receptury na domowy krem do golenia? Jeśli tak, to mamy idealny przepis, który pomoże w codziennej pielęgnacji skóry. Wrażliwa skóra dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet, ponieważ nie tylko panowie używają kremu do golenia. Panie stosują go do golenia bardziej wrażliwych miejsc, dlatego też ważne jest, aby był delikatny i nie powodował podrażnień. Częste golenie powoduje, że na skórze pojawiają się czerwone krostki i stany zapalne, które nie dość, że szpecą skórę, to jeszcze powodują ogólny dyskomfort.