Tag: Ubezpieczenie samochodu

kradzież samochodu

Jak ukraść samochód (i jak zapobiec jego kradzieży)?

Porady dla Kierowcy
Z roku na rok wzrasta liczba skradzionych samochodów. Z pewnością każdy z was zastanawiał się, jakie kroki można podjąć, by zniechęcić złodzieja. Dajemy ci niepowtarzalną szansę, aby zajrzeć do umysłu złodzieja samochodów i dowiedzieć się, w jaki sposób je kradnie. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre ze sposobów kradzieży aut. Niech będzie to dla ciebie wskazówka, w jaki sposób powstrzymać złodzieja.
ubezpieczenie samochodu :)

Jak wybrać dobre ubezpieczenie samochodu?

Towarzystwa Ubezpieczeniowe
Od jakiegoś czasu w segmencie ubezpieczeń samochodowych nie mamy tylko jednego monopolisty, a wiele firm ostro konkurujących ze sobą o klienta. Oczywiście dla samego klienta ta sytuacja jest niezwykle korzystna, gdyż ubezpieczyciele coraz to bardziej prześcigają się w pomysłach w walce o nasze portfele. Jak w gąszczu ofert wybrać tę najkorzystniejszą?
Ubezpieczenie auto assistance

Na co zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie samochodu assistance?

Ubezpieczenia Autocasco (AC)
Ubezpieczenie samochodu assistance jest nieobowiązkowe, ale naprawdę warto je wykupić. Przydaje się zwłaszcza zimą. Abyś jednak był w pełni zadowolony z usług swojego ubezpieczyciela, przed wykupieniem polisy zwróć uwagę na kilka rzeczy.
ubezpieczenie samochodu

Jak wybrać ubezpieczenie samochodu?

Ubezpieczenie Samochodu
W czasie, kiedy wszystko drożeje, coraz ważniejszym tematem jest możliwość obniżenia kosztów utrzymania pojazdu. Możemy spróbować znaleźć tańsze ubezpieczenia komunikacyjne. O tym jak to zrobić, dowiesz się poniżej.