Tag: Dekoracje na Boże Narodzenie

Dekoracje bożonarodzeniowe

Jak udekorować pokój gościnny na Święta Bożego Narodzenia?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Dekorowanie mieszkania czy domu na święta Bożego Narodzenia, może być bardzo zabawnym i przyjemnym czasem spędzonym wspólnie z całą rodziną. Każdy z domowników może uczestniczyć w robieniu dekoracji lub wieszaniu gotowych stroików. Pokój, w którym stawiamy choinkę jest najczęściej pokojem, w którym jemy kolację wigilijną i spędzamy czas w gronie rodzinnym. Poniżej podajemy nasze pomysły na dekorację pokoju.
Ozdoba na choinkę

Jak zrobić choinkę bożonarodzeniową z bibuły?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Robienie ozdób choinkowych jest niezwykle miłym zajęciem, a także pozwoli wypełnić wolny czas w zimowe wieczory. Podany niżej projekt jest łatwy do wykonania zarówno dla dorosłych jak i małych dzieci. Czas potrzebny na jego wykonanie to około 30 minut.
Świateczna zastawa

Jak ozdobić talerze na stół wigilijny?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Chcesz aby Twoja zastawa, choć już nie pierwszej nowości, zadziwiła wszystkich? Możesz sprawić, że będzie ona wyglądała jak specjalnie kupiona na ten szczególny wigilijny wieczór. Może podana poniżej propozycja ci w tym pomoże.
Stroik świąteczny - zrób to sam

Jak zrobić stroik świąteczny metodą decoupage?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Decoupage jest ostatnio bardzo modnym sposobem dekorowania różnych przedmiotów. Ponadto daje niesamowite efekty i ze starych bezużytecznych przedmiotów, pozwala wyczarować wspaniałe dekoracje. Poniżej znajdziesz prosty sposób na wykonanie dekoracji na stół świąteczny lub na choinkę.
Choinki z szyszek

Jak zrobić malutkie choinki z szyszek sosnowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Możesz zamienić zwykłe sosnowe szyszki w niezwykłe miniaturowe drzewko choinkowe. Takimi szyszkami możesz obdarować znajomych w pracy, jako symboliczny prezent bożonarodzeniowy lub poustawiać je w różnych miejscach w swoim domu.
bożonarodzeniowa dekoracja lustra w łazience

Jak udekorować lustro w łazience na Boże Narodzenie?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Dekorowanie lustra w łazience jest najprostszym sposobem na nadanie całemu wnętrzu świątecznego i radosnego wyglądu. Poniżej przedstawiam 5 sposobów na udekorowanie lustra na Boże Narodzenie.
gwiazdki z papieru

Jak wyciąć gwiazdkę z papieru?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Gwiazdki z papieru mogą służyć do ozdabiania luster, szyb, okien, do robienia girland czy do zawieszania na choince. Z pewnością każdy z nas robił takie gwiazdki w przedszkolu, czy podstawówce, jednak nie każdy jeszcze pamięta jak je zrobić.
stroik bożonarodzeniowy

Jak zrobić stroik bożonarodzeniowy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Wykonanie tej dekoracji jest niezwykle proste, a efekt doskonały. Bombki wyglądają profesjonalnie i mogą być również wspaniałym prezentem. Z pewnością pięknie zaprezentują się na drzewku świątecznym wśród innych bożonarodzeniowych ozdób. Bombka przypomina nieco stroik, także świetnie sprawdzi się jako dekoracja stołu lub drzwi. Zróbcie takie niebanalne ozdoby razem z dziećmi. Poniżej znajdziecie dokładne wskazówki, które rozwieją wszystkie wasze wątpliwości.
płatki śniegu z tortilli

Jak zrobić płatki śniegu z tortilli?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Za oknem sypie śnieg, zbliżają się święta i poszukujesz zajęcia dla swoich dzieciaków. Proponuję wykonanie płatków śniegu, które będą doskonałą dekoracją na choinkę i nie tylko, bowiem mogą również stać się ozdobą twojego talerza.
świąteczne drzewko

Jak zrobić świąteczne drzewko z bombek choinkowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli nie wiesz co zrobić z nadmiarem bombek choinkowych lub żal Ci wyrzucać stare bombki, albo po prostu masz ochotę zrobić coś kreatywnego mam dla Ciebie propozycję. Świąteczne drzewko z bombek choinkowych. Będzie to niesamowita ozdoba na okno, komodę a nawet świąteczny stół. Tylko popatrz.