Tag: Kokarda ze wstążki

kokarda

Jak zawiązać kokardę?

Florystyka
Jeśli zawsze chciałaś umieć wiązać piękne kokardy, które ozdobią zarówno prezent, jak i bukiet kwiatów, przeczytaj tą poradę, a dowiesz się jak to zrobić.
kokarda ze wstążki

Jak zawiąząć kokardę ze wstążki na pudełku?

Pakowanie Prezentów
Mówi się, żeby nie oceniać książki po okładce. Nie powinno się więc oceniać prezentu po opakowaniu. Ale czyż nie przyjemniej byłoby podarować komuś prezent zapakowany nawet w najzwyklejsze pudełko, ale przewiązane efektowną, materiałową kokardą? Na przykład taką jak widać na zdjęciu obok? Poniżej zdradzę ci sekret wiązania takich kokard. Pamiętaj, że podstawą jest dobrej jakości wstążka. Koniecznie materiałowa, najlepiej dwustronna, wykonana z satyny. Przy takiej wstążce nie musisz się przejmować tym, która jej strona jest dobra, a która zła. Na standardowej wielkości pudełko będziesz potrzebować około metra takiej wstążki.
kokardka ze wstążki

Jak zawiązać kokardkę na widelcu?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Lubisz samodzielnie przygotowywać kartki lub zaproszenia? Pewnie często chciałabyś ozdobić je małą kokardką ze wstążki. Jednak jak zrobić taką kokardkę szybko i profesjonalnie? Wykorzystać w tym celu zwykły widelec. Zwykły sztuciec, niezwykły sposób wiązania kokardki, ale za to zdumiewająco skuteczny efekt końcowy. Przekonaj się sama.
kokarda ze wstążki

Jak zrobić kokardę ze wstążki na prezent?·

Pakowanie Prezentów
Tak wyglądające kokardy zazwyczaj sprzedawane są w sklepach. Nie należą jednak do tanich, a często pojawia się problem dopasowania koloru kokardy do reszty prezentu. Żeby tego uniknąć, najlepiej kokardkę taką przygotować samodzielnie. Jak się za chwilę przekonasz, jest to naprawdę bardzo proste. Zdobądź kolejną odznakę w pakowaniu prezentów. Pomoże ci w tym tutorial poniżej.


Podobne porady

kokardki z filcu

Jak zrobić kokardkę z filcu?

Projekty dla dzieci
Kokardka z filcu spodoba się każdemu. Możesz zrobić z niej broszkę, naszyjnik, spinkę do włosów lub ozdobę na torebkę. Zastosowań uroczej kokardki jest mnóstwo. A jej wykonanie jest banalnie proste. Oczywiście pod warunkiem, że wiesz jak się do tego zabrać. Jeśli masz z tym problem, zachęcam do skorzystania z poniższego tutoriala. Dowiesz się z niego jak krok po kroku zrobić nie jedną, nie dwie, a nieskończenie wiele kokardek z filcu.