Tag: Usuwanie plam z krwi

plama z krwi

Jak usunąć plamy z krwi?

Usuwanie plam
Każdemu z nas zdarzyło się zabrudzić ubranie krwią. Plamy z krwi są uważane za stosunkowo trudne do usunięcia. Istnieje jednak łatwy sposób, który pozwoli ci się ich pozbyć. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się, na czym on polega.
Plamy z krwi

Jak wywabić plamy z krwi?

Usuwanie plam
Plamy krwi mogą być szczególnie trudne do usunięcia, ponieważ hemoglobina we krwi działa jak spoiwo, które wiąże się z włóknami ubrania. Jak w przypadku każdego usuwania plam, lepiej przetestować środek wywabiający na kawałku materiału, aby upewnić się, że nie zniszczy on koloru lub włókien ubrania. Najłatwiej jest usunąć krew kiedy jest jeszcze mokra. Zasuszone plamy krwi są dużo cięższe do usunięcia. Upewnij się również w trakcie tego procesu nie pocierasz plamą o plamę, ponieważ wtedy krew wejdzie w głąb materiału.
Plamy z krwi

Jak wyczyścić plamy z krwi?

Usuwanie plam
Plamy z krwi kiedy zaschną, zostaną na zawsze. Usunięcie ich przed praniem i wysuszeniem jest konieczne. Jest to niesamowicie prosta i ława metoda która nie wymaga drogich odplamiaczy! Wszystko czego potrzebujesz to: zimna woda, zwyczajne mydło. Mydło w płynie będzie najlepsze, ale sprawdzi się też mydło w kostce.
Plamy z krwi

Jak pozbyć się plam z krwi?

Pranie
Na Twojej ulubionej bluzce od dłuższego czasu widnieje nieestetyczna plama z krwi a Ty nie wiesz jak się jej pozbyć? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak usunąć plamy z krwi.
płyn do okien

Ciekawe zastosowania płynu do mycia okien

Nietypowe zastosowania
Płyn do mycia okien jest niezwykle użyteczny. Nasze szyby lśnią dzięki niemu czystością, bez żadnych smug i ciężkiej  pracy. Czy wiesz jednak, że możesz użyć go na znacznie więcej sposobów. Jeżeli chcesz się przekonać, do czego możesz wykorzystać butelkę płynu do mycia okien, koniecznie przeczytaj ten artykuł.