Tag: Wiązanie chusty

bandana

Jak zawiązać bandanę?

Akcesoria
Bandana (zwana przez niektórych bandamką) to kwadratowa, zazwyczaj wzorzysta chusta. Tradycyjnie nosi się ją zawiązaną na głowie, w pewien charakterystyczny sposób. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wiązać bandanę, przeczytaj ten artykuł.
składanie chusty w rulon

Jak złożyć kwadratową chustę w rulon?

Akcesoria
Jest to punkt wyjściowy do wielu możliwości, jakie daje kwadratowa chusta. Najpierw składasz ją w rulon, a później wiążesz wokół szyi na różne fantazyjne sposoby. Zobacz, jak wyjść z bazy i utworzyć taki rulon, który się nie rozpadnie.
kwadratowa chusta – naszyjnik w supły

Jak wiązać kwadratową chustę – naszyjnik w supły?

Akcesoria
Wariacja na temat wiązania kwadratowej chusty, z którą często mamy problemy. Zrób coś innego. Zrób z chusty naszyjnik w supły. Ciekawa alternatywa dla lubiących eksperymenty.
wiązanie chusty - naszyjnik

Jak wiązać kwadratową chustę – naszyjnik?

Akcesoria
Nietuzinkowy sposób na zawiązanie kwadratowej chusty. Zrób sobie z chusty naszyjnik! Jeśli nie wierzysz w swoje zdolności poćwicz kilka razy, aż Ci wyjdzie. Warto, prawda? Prezentuje się super.
wiązanie chusty - motyl

Jak wiązać kwadratową chustę – motyl?

Akcesoria
Bardzo ładne i coraz częściej widywane na ulicach wiązanie o wdzięcznej nazwie 'motyl'. Ładnie prezentuje się do szkoły, pracy czy na miasto. Lekkie, zwiewne i bardzo ozdobne. Polecam.
wiązanie chusty - kwadratowy supeł

Jak wiązać chustę – kwadratowy supeł?

Akcesoria
Wiązanie chusty w tradycyjny sposób już Cię znudziło? Wypróbuj czegoś nowego. Poniżej przedstawiam jak zawiązać chustę w kwadratowy supeł. Ciekawa propozycja do jeansów i wiosennej kurteczki. Polecam.
wiązanie chusty w krawat

Jak wiązać kwadratową chustę – krawat?

Akcesoria
Elegancki mężczyzna nosi na szyi krawat. Dlaczego Ty nie miałabyś nosić krawata, jeśli masz tylko na to ochotę? Ale nie mam tu na myśli krawatu męskiego. Zrób sobie krawat z chusty i wyglądaj pięknie.
wiązanie chusty  na głowie - opaska

Jak wiązać chustę na głowie - opaska?

Akcesoria
Jeśli chcesz wykorzystać chustę w innym celu niż ten, do którego ona rzeczywiście służy to nie ma problemu. Nie ma rzeczy niemożliwych. Tylko zobacz jak w prosty, wręcz banalny sposób można zamienić zwykłą chustę w opaskę na głowę.
wiązanie chusty na plecach

Jak wiązać chustę na plecach – narzutka?

Akcesoria
Sposób na zawiązanie chusty na przykład do sukienki lub topu na chłodniejsze dni. Zakryje ramiona i plecy, kiedy tylko zawieje chłodniejszy wiatr. Zawiąż więc chustę w ten sposób, gdy tylko lekko zmarzniesz. Lub po prostu, dla ozdoby.
wiązanie chusty na plecach - pelerynka

Jak wiązać chustę na plecach – mini pelerynka?

Akcesoria
Propozycja na zawiązanie chusty na chłodny wieczór. Zarzuć chustę na plecy i zawiąż jak pelerynę. To nic trudnego, a otuli Cię, gdy będziesz w letniej sukience bez ramiączek, lub będzie ozdobą do zwykłej bluzki.