Tag: Makijaż oka

eyeliner

Jak używać eyelinera?

Makijaż oczu
Nieważne czy jesteś wiecznie podróżującą bizneswoman, czy pełnoetatową mamą. Nie ważne co robisz całymi dniami. Ważne jest, abyś wyglądała dobrze pełniąc swoje obowiązki. Jedną z najlepszych sztuczek jest zastosowanie eyelinera. Umiejętnie użyty powiększy optycznie Twoje oczy. Jeśli masz tylko 5 minut do wyjścia, musisz wiedzieć jak szybko nałożyć eyeliner. Oto kilka wskazówek:

Makijaż w odcieniach fioletu: krok po kroku

Makijaż oczu
Makijaż w odcieniach fioletu pozwala uzyskać hipnotyzujące spojrzenie i jest idealny dla każdej tęczówki. Zapraszam do spojrzenia na moją propozycję.
makijaż batman na Halloween

Jak zrobić makijaż oczu na Halloween – batman?

Przebrania na Halloween
Jeśli szukasz subtelnego, ale oryginalnego akcentu z okazji Halloween, ten makijaż z pewnością przypadnie ci do gustu. Bat-oko zapewni ci niejednego adoratora i wzbudzi zazdrość koleżanek. Żeby wyczarować taki uskrzydlony „look”, potrzebujesz w zasadzie tylko jednego – dobrego eyelinera. Szczegółową instrukcję krok po kroku znajdziesz w dalszej części porady.
triki makijażowe porady

Triki w makijażu wypróbowane przez profesjonalistów

Makijaż
Na wielu stronach i blogach znaleźć można niezliczone porady, jak wykonać profesjonalny makijaż. Wybraliśmy najciekawsze i według nas najbardziej wartościowe triki i dzielimy się nimi w poniższym artykule.