Tag: Czyszczenie mikrofalówki

tradycyjne sprzątanie kuchni

Jak sprzątać kuchnię bez użycia chemii?

Środki czyszczące
Sprzątając kuchnię zazwyczaj w jednej ręce trzymasz papierowy ręcznik, a w drugiej butelkę ze środkiem chemicznym. Ale czy kiedykolwiek pomyślałaś o tym, aby wyczyścić powierzchnię bez użycia chemikaliów? Zapewne nie. Jednak zastanów się, czy warto używać szkodliwych substancji chemicznych w miejscach, gdzie przechowywana, przygotowywana i spożywana jest żywność. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak wyczyścić swoją kuchnię bez użycia chemii.
sprzątanie kuchni

Jak posprzątać kuchnię?

Sprzątanie kuchni
Zbliżają się święta, czas więc na porządki. Nie wiesz jak skutecznie i sprawnie posprzątać swoja kuchnię? Nie przejmuj się. Istnieje wiele skutecznych sposobów, które pomogą ci szybko i sprawnie pozbyć się zanieczyszczeń. Nie jest to skomplikowane, ale jeśli chcesz skutecznie wyczyścić kuchnię musisz poświęcić na to chwilę czasu. Poniżej znajdziesz szczegółowe porady, które pomogą ci w przedświątecznych porządkach. Powodzenia!
Czyszczenie mikrofalówki

Jak wyczyścić mikrofalówkę?

Mikrofalówki
Niezależnie od tego, czy twój ulubiony posiłek znów eksplodował w mikrofalówce czy po prostu nadszedł czas, aby opróżnić ją z codziennych pozostałości po jedzeniu, czynność ta nie musi być udręką. Możesz wyczyścić swoją mikrofalówkę szybko i pewnie, nawet przy użyciu produktów, które masz już w domu.
sprzątanie kuchni

Jak sprzątać kuchnię?

Środki czyszczące
Wiosna za pasem, pora pomyśleć o wiosennych porządkach. Otworzyć okna, przewietrzyć mieszkanie, wpuścić świeże, wiosenne, niesamowicie pachnące powietrze. Warto też posprzątać mieszkanie, a zacząć możesz od kuchni. Poniżej znajdziesz kilka sposobów na szybkie i efektywne posprzątanie kuchni, również bez użycia chemii.
Jak wyczyścić mikrofalówkę

Jak wyczyścić mikrofalówkę octem?

Środki czyszczące
Mikrofalówka to świetne urządzenie dla wszystkich zagonionych i zapracowanych. Ma jednak jedną zasadniczą wadę – sama się nie wyczyści. A po podgrzaniu niezliczonej ilości mniej lub bardziej wybuchowych dań, czyszczenia robi się całkiem sporo. Na szczęście istnieje prosty domowy sposób, dzięki któremu uratujesz swoją mikrofalówkę przed osadzającym się na jej ściankach tłuszczem i brudem. Wystarczy, że zastosujesz ocet i sok z cytryny. Ta mieszanka w mig uwolni cię od problemu. A przy okazji jest niedroga i bezpieczna zarówno dla ciebie, jak i twoich najbliższych.