Tag: łańcuch choinkowy

Łańcuch z popcornu i żurawiny

Jak zrobić łańcuch na choinkę z popcornu i żurawiny?

Choinka
Nie ma jak ręcznie robione ozdoby, które przypominają dzieciństwo, a także pozwalają naszym dzieciom zapamiętać święta jako wyjątkowe. Choinka, którą można prawie w całości zjeść jest zazwyczaj obiektem pożądania każdego dziecka. Kolorowe cukierki, czekoladki, dekorowane pierniczki no i łańcuch wykonany z popcornu. Czego chcieć więcej do szczęścia? Poniżej znajdziesz instrukcję jak wykonać łańcuch z popcornu i żurawiny.
łańcuch na choinkę

Jak zrobić mikołajkowy łańcuch na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Wkrótce Mikołajki, zaraz po nich Boże Narodzenie, a ty wciąż dekorujesz dom tymi samymi, nudnymi ozdobami. Gwiazdki, bombki, aniołki, a może by tak coś oryginalnego? Prostego? Zabawnego? Wyobraź sobie, że Mikołaj to też człowiek. I jak każdy człowiek, czasem musi zrobić pranie. A gdzie najlepiej rozwiesić ubrania, jak nie na choinkowym łańcuchu? Jak zrobić taki łańcuch, dowiesz się poniżej.
Łańcuch z papieru na choinkę

Jak zrobić łańcuch na choinkę?

Choinka
Tradycyjne papierowe łańcuchy na choinkę są już przeszłością. Teraz nadeszła pora na płaskie łańcuchy. Jednak niestety jest przy nich więcej pracy!
Prosty łańcuch na choinkę

Jak zrobić prosty łańcuch na choinkę?

Choinka
Pomimo, iż robienie każdego łańcucha na choinkę jest proste to niektóre metody wydają się być bardzo pracochłonne. Poniżej przedstawiam sposób na zrobienie łańcucha, którego nauczyłam się jeszcze będąc dzieckiem.
łańcuch choinkowy z aniołkami

Jak zrobić łańcuch na choinkę z aniołkami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Połącz ze sobą aniołki i stwórz niesamowity świąteczny łańcuch. Możesz zawiesić go na świątecznym drzewku lub udekorować nim regał. Z pewnością będzie wyglądał wyjątkowo. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak wykonać łańcuch z aniołkami.
Łańcuch na choinkę z filcowych kulek

Jak zrobić łańcuch na choinkę z filcowych kulek?

Choinka
Ręcznie robione ozdoby choinkowe cieszą i sprawiają, że choinka jest unikalna i wyjątkowa. Poniżej przedstawiam sposób wykonania łańcucha - tym razem z filcowych kulek.

Jak zrobić łańcuch na choinkę z makaronu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta Bożego Narodzenia powinny być okazją do spędzania czasu w gronie najbliższych. Własnoręcznie wykonany łańcuch z makaronu świetnie się sprawdzi jako ozdoba na choinkę. Możecie go zrobić razem z dziećmi i użyć makaronu o rożnych kształtach. Pewnie myślicie, że pomysł jest nieco kiczowaty, ale jeśli pomalujecie makaron złotą lub srebrną farbą choinka nabierze blasku. Poniżej znajdziecie instrukcje, według, których zrobicie piękny łańcuch z makaronu.


Podobne porady

naszyjnik z kulek filcowych

Jak zrobić naszyjnik z kulek filcowych?

Robienie biżuterii
Jeśli w twoje ręce wpadły filcowe kulki i zastanawiasz się co z nimi zrobić to jest właśnie propozycja dla Ciebie. Fajny, super modny naszyjnik z filcowych kulek. Pasuje niemal do wszystkiego. Założysz go i do pracy i na randkę i na spotkanie z przyjaciółmi.