Tag: Malowanie paznokci krok po kroku

malowanie paznokci

Jak malować paznokcie?

Manicure i Pedicure
Jeśli chcesz malować swoje paznokcie jak profesjonalistka, wszystko czego potrzebujesz to lakier do paznokci, krem nawilżający i dużo cierpliwości. Im bardziej będziesz cierpliwa, tym lepszy efekt uda Ci się osiągnąć. Im więcej będziesz ćwiczyć, tym szybciej dojdziesz do wprawy. Zaoszczędzi Ci to wiele czasu i pieniędzy. Jeśli nie masz czasu na ćwiczenie malowania paznokci, rób to podczas oglądania telewizji lub rozmowy przez telefon. Pamiętaj, nie zniechęcaj się od samego początku. Nie od razu Rzym zbudowano!
malowanie paznokci

Jak malować paznokcie kolorowym lakierem?

Manicure i Pedicure
Niezależnie od tego, czy masz małą czy dużą płytkę paznokcia powinnaś wiedzieć, jak je prawidłowo malować, zwłaszcza kolorowym lakierem. Oczywiście, teoretycznie małą płytkę maluje się trudniej, ale jeśli ktoś nie wie jak się za malowanie paznokci prawidłowo zabrać, to i z dużą sobie nie poradzi.
lakier pękający

Jak malować paznokcie lakierem pękającym?

Manicure i Pedicure
Lakier pękający święci triumfy. Jest bardzo modny w tym sezonie. Najfajniejsze jest to, że za każdym razem lakier ten tworzy inne pęknięcia, dzięki czemu jest różnorodnie i ciekawie. W zależności od nastroju możesz kombinować z kolorami zarówno lakieru bazy jak i lakieru pękającego. Zapraszam do zabawy z tym fajnym wynalazkiem.
paznokcie prezent

Jak pomalować paznokcie na święta – prezent?

Specjalne okazje
Nie wiesz jak pomalować paznokcie na święta? Chcesz, żeby wyglądały wyjątkowo? Zdecyduj się na odrobinę szaleństwa i zapakuj swoje paznokcie tak, jak prezenty. To bardzo fajnie wygląda i przykuwa uwagę. Zrób sobie prezent.
paznokcie Mikołaj

Jak pomalować paznokcie na święta – Mikołaj?

Specjalne okazje
Na Boże Narodzenie sprzątamy nasze domy, dekorujemy je pięknie, zdobimy stoły, ubieramy choinkę. Nie zapominamy również i o sobie. Elegancko się ubieramy, czeszemy, malujemy. Ważne by pomalować też paznokcie. I tutaj jeśli tylko masz odwagę możesz lekko zaszaleć. Namaluj Mikołaja na paznokciach. Możesz też ozdobić w ten sposób jednego paznokcia swojej córce, będzie wniebowzięta.
paznokcie na święta – lampki choinkowe

Jak pomalować paznokcie na święta – lampki choinkowe?·

Pielęgnacja dłoni i stóp
Piękne świąteczne paznokcie są w zasięgu Twoich dłoni! Wystarczy, że masz pod ręką kilka kolorów lakierów do paznokci i chwilę czasu, bo niestety namalowanie lampek choinkowych na paznokciach jest trochę czasochłonne i wymaga precyzji. Dlatego wszelkie próby trzeba zacząć już teraz. Powodzenia.
Wzór arbuza na paznokciach

Jak zrobić wzór arbuza na paznokciach?

Manicure i Pedicure
Jeśli szukasz świetnego sposobu, aby odnowić swój styl, wypróbuj wzór arbuza na paznokciach, ponieważ ten nowoczesny i wesoły manicure sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądać uroczo i stylowo. Dowiedz się, jak krok po kroku stworzyć ten wspaniały wzór na swoich paznokciach.
Cieniowanie paznokci / ombre

Jak cieniować paznokcie?

Malowanie paznokci
Cieniowanie paznokci czyli ombre to wielki hit tych wakacji. Jeśli użyjesz do tego pastelowych lakierów będziesz super modna. Poniżej prosta instrukcja robienia ombre na paznokciach:
malowanie paznokci

Jak malować paznokcie krok po kroku?

Manicure i Pedicure
Malowanie paznokci to żadna sztuka – mówią tak te dziewczyny, które technikę tę opracowały już do perfekcji. Jednak jak z każdą rzeczą w życiu, każdy musi mieć swój pierwszy raz. Precyzji nie wyrobisz w sobie od razu, ale warto poznać odrobinę „know-how”, które pozwoli ci pomalować paznokcie prawidłowo i bez szkody dla otoczenia. Oto instrukcja krok po kroku jak malować paznokcie. Skorzystaj z niej i ćwicz, ćwicz i jeszcze raz – ćwicz.
paznokcie w dmuchawce

Jak zrobić paznokcie w dmuchawce?

Manicure i Pedicure
Jeśli tęsknisz za latem, nie musisz czekać na nie cały rok. Uchwyć jego ulotność ozdabiając paznokcie motywem dmuchawców. Tło dla nich możesz wybrać dowolnie, jednak musi to być coś na tyle kontrastowego, by było widać poszczególne ich „płatki”. Ja wybrałam lakier China Glaze w odcieniu Sea Spray. Ostateczna decyzja należy jednak do ciebie. Poniżej dowiesz się jak zrobić pokazane na zdjęciu obok paznokcie w dmuchawce. Nie przejmuj się, jeśli nie uzyskasz satysfakcjonującego efektu za pierwszym razem. Liczy się wprawa i precyzja.