Tag: Paznokcie krok po kroku

malowanie paznokci

Jak malować paznokcie?

Manicure i Pedicure
Jeśli chcesz malować swoje paznokcie jak profesjonalistka, wszystko czego potrzebujesz to lakier do paznokci, krem nawilżający i dużo cierpliwości. Im bardziej będziesz cierpliwa, tym lepszy efekt uda Ci się osiągnąć. Im więcej będziesz ćwiczyć, tym szybciej dojdziesz do wprawy. Zaoszczędzi Ci to wiele czasu i pieniędzy. Jeśli nie masz czasu na ćwiczenie malowania paznokci, rób to podczas oglądania telewizji lub rozmowy przez telefon. Pamiętaj, nie zniechęcaj się od samego początku. Nie od razu Rzym zbudowano!
Paznokcie cieniowane

Jak zrobić paznokcie grandientowe?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Jak pewnie zauważyłaś teraz wszystko co gradientowe to jest modne. Modne są włosy w stylu gradientowym (inaczej ombre), legginsy, koszulki no i oczywiście paznokcie. W tym roku gradient jest hitem!
Paznokcie wzór świąteczny

Jak zrobić świąteczny wzór na paznokcie?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Święta Bożego narodzenia to czas radości i spotkań w gronie najbliższych. Nie ma wątpliwości, że najwięcej czasu spędzamy wtedy w kuchni przygotowując świąteczne potrawy. Jednak, kiedy już ubierzemy choinkę i ulepimy uszka z grzybami możemy poświęcić chwilę, by w tym wyjątkowym dnu wyglądać i czuć się pięknie. Zgodnie z tradycją pani domu przynosi do stołu potrawy, oczywiście w odpowiedniej kolejności. Piękne i zadbane paznokcie na pewno przykują wzrok bliskich. Zobacz, w jaki sposób zrobić choinkowy wzór na paznokciach.
Choinka na paznokciach

Jak zrobić wzór choinki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Aby zrobić taką choinkę potrzebujesz jedynie dwóch lakierów do paznokci w różnych kolorach oraz ozdobnego kamyczka lub naklejki w kształcie gwiazdki.
Choinka na paznokciach

Jak zrobić prostą choinkę na paznokciach?

Malowanie paznokci
Poniżej przedstawiam krok po kroku jak wykonać klasyczny wzór choinki na paznokciach. Do jej wykonania będziesz potrzebować lakieru podkładowego, utwardzającego, 2 lakierów kolorowych, taśmy i ozdobnego kamyczka lub naklejki w kształcie gwiazdki.
Śnieżynki na paznokciach

Jak narysować śnieżynki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Śnieżynki są pięknym i delikatnym kształtem który nada twoim paznokciom iście zimowego wyglądu. Poniżej przedstawiam dokładną instrukcję ich wykonania. Potrzebujesz jedynie cienkiego pędzelka do paznokci i dwóch lakierów w pasujących do siebie kolorach.
Paznokcie jemioła

Jak zrobić wzór ostrokrzewu na paznokciach?

Malowanie paznokci
Święta Bożego narodzenia są doskonałą okazją na zrobienie czegoś wyjątkowego tylko dla siebie. Ostrokrzew jest bez wątpienia pięknym symbolem świąt, szczególnie popularnym w krajach anglosaskich. Sposób zaproponowany przeze mnie nie wymaga wiele wysiłku i jeśli uzbroicie się w odrobinę cierpliwości efekt będzie niesamowity. Poniżej przedstawiam prostą instrukcję zrobienia świątecznego wzoru na paznokciach - ostrokrzewu z jagodami.
Koty na paznokciach

Jak zrobić kotki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Koty siedzące na dachu i wpatrujące się w księżyc mogą być bardzo inspirujące. Właśnie dlatego zdecydowałam się wybrać motyw kociaków na paznokciach. Pewnie zastanawiacie się, czy poradzicie sobie z tym zadaniem? Zapewniam was, że nawet jeżeli nie macie doświadczenia w robieniu takich wzorków, kotki nie sprawią wam większych problemów. Na pewno zaskoczycie niejedną koleżankę. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich wykonaniu.
Jabłka na paznokciach

Jak namalować jabłuszka na paznokciach?

Malowanie paznokci
Unikatowy wzór na paznokcie, który przełamie rutynę. Do tego banalnie prosty! Aby samej wykonać paznokcie w jabłuszka będziesz potrzebowała lakierów w kolorach: czerwonym, brązowym lub ciemnoszarym, zielonym i białym. Do dzieła!
Puzzle na paznokciach - wzory

Jak namalować na paznokciach puzzle?·

Malowanie paznokci
Takie kolorowe puzzle zrobisz w prostszy sposób niż myślisz! Wystarczą 4 kolory lakierów do paznokci o cienkich pędzelkach, pisak do paznokci i wprawiona ręka. Jeśli masz z natury trzęsące się ręce najlepiej będzie jeśli oprzesz nadgarstek na żelowej podkładce pod myszkę komputerową.