Tag: Aranżacja łazienki

odnowiona łazienka

Jak upiększyć łazienkę?

Stylizacja wnętrz
Nie ma znaczenia, czy właśnie wprowadziłaś się do nowego domu i nie wiesz jak udekorować łazienkę, czy też wymaga ona modernizacji, możesz to zrobić naprawdę niskim kosztem. Upiększenie łazienki jest bardzo proste, a efekt będzie naprawdę zaskakujący. Najważniejsze, by mimo niskiej ceny, całość nie wyglądała tanio i kiczowato. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak to zrobić.
mała łazienka

Jak zyskać więcej przestrzeni w małej łazience?

Aranżacja wnętrz
Dla wielu z nas łazienka jest swoistym sanktuarium. Jest też miejscem, w którym dużo się dzieje w ciągu dnia. Jest to ponadto teren, w którym dbamy o naszą higienę osobistą. Jeśli Twoja łazienka tonie w żelach, balsamach, płynach, perfumach i wielu innych kosmetykach, warto zainterweniować. Odpowiednio zagospodarowana przestrzeń nie tylko pozwoli Ci pomieścić wszystkie łazienkowe specyfiki, ale również umiejętnie je ukryć, aby łazienka nie wyglądała na 'przeładowaną', zwłaszcza, gdy jest mała.
ekstrawagancka łazienka

Jak urządzić ekstrawagancką łazienkę?

Aranżacja wnętrz
Uwielbiam oryginalne wnętrza łazienek, które wyróżniają się czymś wyjątkowym. Poniżej kilka pomysłów na dodanie szczypty ekstrawagancji do pokojów kąpielowych.
dwie umywalki w łazience

Jak urządzić łazienkę z dwiema umywalkami?

Aranżacja wnętrz
Umywalka jest chyba najczęściej używanym przedmiotem w łazience. Średnio korzystamy z niej 7-8 razy w ciągu dnia, 2 razy myjąc zęby, myjąc dłonie przed i po posiłku, podczas golenia itd. Dlatego warto poświęcić trochę czasu, aby znaleźć optymalną. Osobiście preferuję rozwiązanie w postaci dwóch, gdyż znacznie ułatwiają poranne przygotowania całej rodzinie. Jeśli zdecydujecie się na 2 umywalki w swojej łazience, wówczas pamiętajcie, że odległość pomiędzy nimi powinna wynosić minimum 20 cm, a od ściany ich krawędzie powinny być odsunięte także o około 20 cm. Minimalna szerokość łazienkowej umywalki to 45-50 cm, a głębokość 40 cm.
aranżacja łazienki

Jak zaaranżować łazienkę? Wspaniałe wanny.

Aranżacja wnętrz
Jednym z najlepszych sposobów na relaks po ciężkim dniu to kąpiel. Dlatego dzisiaj przedstawię Wam kilka moich inspiracji związanych z wanną, która jest nie tylko funkcjonalna, ale i designerska. Bez względu na to, czy Twoja własna jest nowoczesna, tropikalna, czy tradycjonalna, jestem przekonana, ze znajdziesz tu coś dla siebie.
stylowa łazienka

Jak urządzić stylową łazienkę?

Aranżacja wnętrz
Łazienki są świetnym miejsce na aranżację. Zdaję sobie sprawę, ze jesteśmy ograniczeni przez konieczność wykorzystania w nich pewnych elementów, ale tutaj także możemy poszaleć. Osobiście uwielbiam przestrzenie, które mają co najmniej jedną rzecz bardzo ekstrawagancką, – odważne kolory płytek, fantastyczną wannę, czy ciekawe szafki. Poniżej kilka przykładów z niespodziewanymi akcentami.
jasny, relaksujący salon

Jak urządzić dom pełen spokoju?

Stylizacja wnętrz
Jeśli jesteś zapracowany, to prawdopodobnie potrzebujesz więcej spokoju i porządku w swoim mieszkaniu. Warto stworzyć w swoich czterech kątach miejsce, które relaksuje i sprawia, że jesteśmy bardziej wypoczęci. To prawdziwy skarb dla zapracowanych. Osobiście potrzebuję teraz wyciszenia, odstresowania się od codziennych obowiązków. Ostatnio zabrałam się więc za poszukiwanie inspiracji i pomysłów na stworzenie domu, który byłby prawdziwą ostoją. Poniżej dzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.
mała łazienka

Jak zaaranżować małą łazienkę?

Aranżacja wnętrz
Masz małą łazienkę i nie wiesz jak zorganizować w niej miejsce? Potrzebujesz pomysłów na różne schowki na kosmetyki, ręczniki i inne różne potrzebne w łazience rzeczy? Nie sztuka zastawić całą łazienkę szafeczkami i półeczkami, czyli po prostu ją zagracić. A gdzie wolna przestrzeń? Ona też powinna się gdzieś znaleźć, nawet w małej łazience. Jak więc zaaranżować małą łazienkę gustownie i elegancko, aby nie przedobrzyć? Wiadomo, że każda łazienka jest inna, ale mam nadzieję, że poniższe pomysły Cię zainspirują do zrobienia czegoś fajnego u siebie.
łazienka

Jak ładnie urządzić łazienkę?

Style aranżacji
Łazienka jest ważnym pomieszczeniem naszego mieszkania, czy domu. Obecnie nastała moda na dopieszczanie absolutnie każdego kąta. Łazienki również. I bardzo dobrze! Niech i ona będzie dokładnie przemyślanym i zaaranżowanym pomieszczeniem. Niech goście odwiedzający nas - podziwiają nawet łazienkę. Oto krótki przewodnik co możesz z nią zrobić aby wyglądała atrakcyjnie.
wanna

Wanna czy brodzik - co wybrać?

Planowanie aranżacji wnętrz
Jeśli przygotowujesz się do remontu łazienki i myślisz o tym co do niej wstawić - wannę czy brodzik, służę kilkoma radami. W sklepach z armaturą łazienkową można dostać zawrotu głowy, wybór więc nie jest taki łatwy. Wiele zależy od tego, do czego chcesz wykorzystywać wannę lub brodzik, czy masz małe dzieci, osoby starsze wśród domowników i jakie są twoje własne upodobania.