Tag: Rozdwajające się paznokcie

mocne paznokcie

Jak wzmocnić paznokcie?

Manicure i Pedicure
Wiele z nas narzeka na słabe, łamliwe lub rozdwajające się paznokcie. Są jednak sposoby, aby nasze paznokcie były zdrowe i mocne. Jak to zrobić? Przeczytaj.
manicure

Jak zapobiec rozdwajaniu się paznokci?

Manicure i Pedicure
Rozdwajanie się paznokci to bardzo częsty problem. Zazwyczaj występuje w przypadku kruchych, miękkich i cienkich paznokci. Dolegliwość ta znacznie częściej występuje u kobiet, niż u mężczyzn. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zapobiec rozdwajaniu się paznokci.
Lakiery do paznokci

Jak przedłużyć trwałość lakieru do paznokci?

Pielęgnacja ciała
Na pewno znasz ten ból – pięknie pomalowane paznokcie już następnego dnia tracą blask, lakier ściera się na końcach lub odpryskuje, a po efekcie twojej pracy nie ma już śladu. Oto kilka prostych wskazówek, jak dłużej cieszyć się pięknym manicure.
pielęgnacja paznokci

Jak pielęgnować paznokcie, żeby były mocne?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Podobnie piękne i zadbane powinny być przede wszystkim paznokcie paznokcie. Osłabione są bardzo podatne na uszkodzenia. Jak je zatem wzmocnić i pielęgnować?
Naturalne paznokcie

Jak pielęgnować paznokcie?

Manicure i Pedicure
Gładkie, mocne płytki to marzenie każdej kobiety. Niekoniecznie wszystkie panie marzą o długich na kilka centymetrów pazurkach, ale niełamiące się i nierozdwajające płytki były by wspaniałym prezentem dla każdej kobiety. Niestety ma co dzień, katujemy ręce zimnem na przemian z ciepłem, najróżniejszymi detergentami, środkami myjącymi itd. O ile dłonie zazwyczaj regenerujemy kremem, o tyle zazwyczaj zapominamy o nakremowaniu również paznokci, a to się na nich widocznie odbija, stają się suche, bez połysku i łamliwe.
piłowanie paznokci

Jak wzmocnić paznokcie domowymi sposobami?

Manicure i Pedicure
Jeszcze kilka lat temu zdarzało mi się obgryzać paznokcie. Miały okropny kształt, a nawet po zaprzestaniu gryzienia były tak słabe i kruche, że wyglądały po prostu źle, to była tylko kwestia czasu żeby wrócić do tego okropnego nałogu. Dla każdego, kto cierpi z powodu słabych paznokci i innych z nimi związanych powodów mam siedem sposobów, które mają na celu ich wzmocnienie.
Manicure

Sposoby na łamliwe paznokcie

Manicure i Pedicure
Problem łamliwych paznokci spędza sen z powiek wielu kobietom. Bardzo często kruszą się w najmniej oczekiwanym momencie przysparzając nam nie lada kłopotu. Bardzo często za łamliwość płytki odpowiada niewłaściwa pielęgnacja, zła dieta oraz niedobór składników odżywczych w organizmie. Niewiele kobiet wie, że również zmywacze i lakiery są odpowiedzialne za ich osłabienie. Jeśli ten problem dotknął również ciebie poznaj nasze domowe sposoby, które wzmocnią twoje paznokcie.
łamliwe paznokcie

Jak wzmocnić łamliwe paznokcie?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Problem słabych parkoci dotyczy większości kobiet. Kruche, połamane i rozdwojone paznokcie nie wyglądają estetycznie, a przecież dłonie to nasza wizytówka (również w pracy wiele osób zwraca uwagę na dłonie). Niedoskonałości możemy zwalczyć, stosując się do kilku prostych zasad, które przedstawiamy poniżej.
zdrowe paznokcie

Jak wzmocnić paznokcie domowym sposobem?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Masz problemy z paznokciami? Są łamliwe, rozdwajają się i nie wyglądają estetycznie. Nie możesz nawet otworzyć puszki z colą, bo paznokieć może się złamać. Na szczęście jest coś, co świetnie wzmocni Twoje paznokcie. Żelatyna. Tak, zwykła żelatyna potrafi zdziałać cuda. Przekonaj się sama. To tani i szybki domowy sposób na piękne i mocne paznokcie.

Jak zrobić domową maseczkę na zniszczone paznokcie?

Pielęgnacja ciała
Problem z paznokciami dotyczy naprawdę wielu osób. Paznokcie często łamią się, rozdwajają, są matowe i nie wyglądają zbyt dobrze. Zamiast chować je pod grubą warstwą lakieru zadbajmy o ich odpowiednią pielęgnację. Jak cieszyć się naturalnymi i długimi paznokciami? Jedną z metod, aby osiągnąć taki cel jest zastosowanie specjalnej maseczki.