Tag: Mocne paznokcie

mocne paznokcie

Jak wzmocnić paznokcie?

Manicure i Pedicure
Wiele z nas narzeka na słabe, łamliwe lub rozdwajające się paznokcie. Są jednak sposoby, aby nasze paznokcie były zdrowe i mocne. Jak to zrobić? Przeczytaj.
pielęgnacja paznokci

Jak pielęgnować paznokcie, żeby były mocne?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Podobnie piękne i zadbane powinny być przede wszystkim paznokcie paznokcie. Osłabione są bardzo podatne na uszkodzenia. Jak je zatem wzmocnić i pielęgnować?
Naturalne paznokcie

Jak pielęgnować paznokcie?

Manicure i Pedicure
Gładkie, mocne płytki to marzenie każdej kobiety. Niekoniecznie wszystkie panie marzą o długich na kilka centymetrów pazurkach, ale niełamiące się i nierozdwajające płytki były by wspaniałym prezentem dla każdej kobiety. Niestety ma co dzień, katujemy ręce zimnem na przemian z ciepłem, najróżniejszymi detergentami, środkami myjącymi itd. O ile dłonie zazwyczaj regenerujemy kremem, o tyle zazwyczaj zapominamy o nakremowaniu również paznokci, a to się na nich widocznie odbija, stają się suche, bez połysku i łamliwe.
piłowanie paznokci

Jak wzmocnić paznokcie domowymi sposobami?

Manicure i Pedicure
Jeszcze kilka lat temu zdarzało mi się obgryzać paznokcie. Miały okropny kształt, a nawet po zaprzestaniu gryzienia były tak słabe i kruche, że wyglądały po prostu źle, to była tylko kwestia czasu żeby wrócić do tego okropnego nałogu. Dla każdego, kto cierpi z powodu słabych paznokci i innych z nimi związanych powodów mam siedem sposobów, które mają na celu ich wzmocnienie.
zdrowe paznokcie

Jak mieć zdrowe paznokcie?

Manicure i Pedicure
Mocne i piękne paznokcie to oznaka zdrowia. Jeśli jest z nimi coś nie tak, może to być pierwszym objawem niedoboru minerałów i witamin lub problemów z układem nerwowym. Zdrowe paznokcie są istotne również ze względów estetycznych (szczególnie dla pań). Podstawową rolę dla ich pięknego wyglądu stanowi odpowiednia dieta, jednak nie wystarczy ona, jeśli zmagasz się z zaburzeniami krążenia lub chorobami układu sercowo-naczyniowego. Poniżej dowiesz się co zrobić, żeby twoje paznokcie były zdrowe, mocne i piękne. Nie ma w tym żadnej filozofii.
zadbane  paznokcie

Jak mieć zdrowe i zadbane paznokcie?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Paznokcie i dłonie są naszą wizytówką. Ważne, żeby były zadbane, bo cokolwiek robimy to one wysuwają się na pierwszy plan. Aby wywrzeć dobre wrażenie na innych i czuć się dobrze sami ze sobą, bez skrępowania poruszać się w świecie i nie chować przed nim dłoni i paznokci należy odpowiednio o nie dbać. Kilka pożytecznych wskazówek znajdziesz poniżej.
zdrowe paznokcie

Jak wzmocnić paznokcie domowym sposobem?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Masz problemy z paznokciami? Są łamliwe, rozdwajają się i nie wyglądają estetycznie. Nie możesz nawet otworzyć puszki z colą, bo paznokieć może się złamać. Na szczęście jest coś, co świetnie wzmocni Twoje paznokcie. Żelatyna. Tak, zwykła żelatyna potrafi zdziałać cuda. Przekonaj się sama. To tani i szybki domowy sposób na piękne i mocne paznokcie.
mocne paznokcie

Naturalny środek z żelatyny wzmacniający paznokcie

Pielęgnacja dłoni i stóp
Chyba nikt na świecie nie lubi mieć popękanych paznokci. Jest to dolegliwość bardzo bolesna, mało atrakcyjna i często prowadząca do zadziorów lub otwartych ran. Nawet jeżeli codziennie pijesz mleko twoje paznokcie mogą stać się słabe i łamliwe - na przykład, jeśli narażone są na częste kontakty z wodą lub wysoką temperaturą. Problem ten występuje szczególnie często u nurków i piekarzy. Osoby takie powinny stosować skuteczne środki, które wzmocnią i ochronią ich paznokcie.