Tag: Taniec dyskotekowy

wspólny taniec

Jak tańczyć na dyskotece?

Taniec
Dyskoteka. Miejsce, w którym możesz spotkać mnóstwo pięknych dziewczyn. Idealna okazja, aby zaimponować tej, która Ci się podoba. Wystarczy podejść i poprosić do tańca. Niestety, nie dla wszystkich jest to takie łatwe. Przeczytaj, w jaki sposób możesz poprosić dziewczynę do tańca, a na pewno Ci nie odmówi!


Podobne porady

taniec brzucha

Jak tańczyć taniec brzucha?

Taniec
Taniec brzucha jest tańcem orientalnym popularnym na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Naucz się jak ruszać biodrami, brzuchem, biustem i rękami po to aby rozgrzać serce każdego mężczyzny na świecie.
taniec na rurze

Jak tańczyć na rurze?

Taniec
Taniec na rurze to już nie tylko domena nocnych klubów dla prawdziwych mężczyzn. Coraz częściej staje się formą sportu... i nie lada sztuki. Zmienność ruchów jest kluczem do udanego tańca na rurze. Rutyna może Cię zgubić. Wij się, kręć, skacz, ocieraj się o nią – bądź odważna i nie bój się wymyślać coraz to nowych ruchów. Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się więcej na temat tańca na rurze.
tancerze hip hop

Jak tańczyć hip hop?

Taniec
Hip hop jest formą nowoczesnego tańca, który odpiera się na ruchach w wolnym stylu. Historia tańca hip hop jest krótka, miał on swoje początki około 25 lat temu. Słowo hip hop używane jest zazwyczaj w odniesieniu do kultury, która rozwinęła się wraz z muzyką. Kultura i taniec hip hopowy rozwinęły się na ulicach i w klubach. Ten rodzaj tańca zaliczany jest obecnie do tańców afroamerykańskich. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak tańczyć hip hop i nauczyć się podstaw, przeczytaj poniższy artykuł.
Gangnam Style

Jak tańczyć Gangnam Style?

Taniec
"Gangnam Style" to singel południowokoreańskiego artysty PSY, który stał się hitem i w krótkim czasie trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako "Najbardziej lubiany filmik na You Tube". Teraz cały świat tańczy Gangnam Style w tym Britney Spears, Katy Perry czy Nelly Furtado. Jeśli jeszcze nie znasz kroków to szybko się ich nauczysz za pomocą tego filmiku. Właściwe kroki rozpoczynają się od 2:12 min. Filmik w spowolnionym tempie.