Tag: Jak malować brązowe oczy

makijaż brązowych oczu

Jak zrobić makijaż brązowych oczu?

Makijaż
Twoje oczy mogą wiele o Tobie powiedzieć. Dlatego niektórzy uważają, że są one niejako kluczem do duszy. Nie jest rzeczą zadziwiającą, że tak jak różnimy się charakterologicznie, tak samo różnimy się kolorem oczu. Często zdarza się, że mamy różne odcienie tego samego koloru. Najwięcej odcieni, jeśli chodzi o kolor oczu, mają właśnie brązy. Od tych najciemniejszych, w kolorze kory, poprzez czekoladowe, aż po cappuccino. Cienie do oczu brązowych powinny być dobrane do tonu brązu. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jak najlepiej dobrać odpowiedni makijaż do brązowych oczu, ab wyglądały pięknie i przykuwały uwagę.

Triki urodowe, które ułatwią każdej kobiecie życie

Kosmetyki dla Pań
Każda kobieta wie, jak czasochłonna jest pielęgnacja urody. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas, nie musisz rezygnować ze swoich przyzwyczajeń. Przedstawiamy kilka trików, które nie tylko zaoszczędzą twój czas, ale także pomogą rozwiązać problemy, które dręczą wiele kobiet. Koniecznie wypróbuj wszystkie i znajdź swoje ulubione.

Jak uratować zaschnięty tusz do rzęs?

Twój ulubiony tusz do rzęs stał się tak gęsty, że jego aplikacja jest bardzo trudna lub po prostu niemożliwa? Nie musisz go wyrzucać! Wystarczy dodać do opakowania kilka kropli płynu micelarnego i dokładnie wymieszać. Jeżeli nie używasz płynu micelarnego, nie musisz specjalnie go kupować. Użyj kropli do oczu. Dadzą dokładnie ten sam efekt! Po kilku chwilach twój tusz będzie jak nowy.Podobne porady

makijaż oczu

Jaki makijaż pasuje do brązowych oczu?

Makijaż
Ciemne oczy, czyli brązowe, piwne lub czarne - omawiany kolor posiada znaczna większość naszego globu. To nie oznacza jednak, że nie są to oczy oryginalne, czy wyjątkowe. Każdy ma bowiem inny odcień. Istnieją miodowe, orzechowe, różne rodzaje brązowych, a nawet czarne jak heban. Takie oczy - głębokie i przenikliwe, potrafią podbić niejedno serce. W czasach czarno-białej kinematografii preferowano aktorów i aktorki z jak najciemniejszymi tęczówkami. Jasnoocy mieli dużo mniejsze szanse, gdyż ciemna barwa tęczówki znakomicie kontrastowała z bielą skóry. Z całą pewnością to oczy, którym wiele pasuje i które łatwo można podkreślić.
makijaż dla brunetki

Jaki makijaż do brązowych włosów?

Makijaż
Jeśli jesteś brunetką, masz wielkie szczęście. Ten kolor włosów daje niezliczone możliwości makijażu. W tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą ci malować się tak, by zawsze wyglądać wspaniale. Dowiedz się jak łączyć kolory, by wydobyć to co w tobie najpiękniejsze.

Triki i sztuczki, które ułatwią życie każdej kobiecie

Na co dzień
Życie współczesnej kobiety nie jest proste. Ludzie żyją coraz szybciej i intensywniej, śpieszą się i mają tysiące obowiązków. Przeciętna kobieta ma na głowie pracę, dom i wychowywanie dzieci. Co więcej, wymaga się od niej by zajmowała się tym wszystkim utrzymując nienaganny wygląd. Wiele kobiet zaniedbuje się po prostu z braku czasu. Codzienność nie jest prosta, ale zawsze można ją sobie ułatwić. Oto kilka trików i sztuczek, które ułatwią życie każdej kobiecie bez względu na wiek.
wieszak na apaszki

13 sztuczek, które ułatwią życie każdej kobiecie

Przechowywanie
Kobiety zawsze są zajęte, nigdy nie mają zbyt dużo czasu, a zawsze mnóstwo obowiązków. Jeżeli szukasz prostych rozwiązań, aby twoje życie było łatwiejsze i w natłoku codziennych obowiązków chcesz znaleźć dla siebie choć chwilę wolnego czasu, to mamy dla ciebie zestawienie 13 prostych sztuczek, które powinny być znane każdej kobiecie.
jajka białe czy brązowe

Biała czy brązowa skorupka: które jajka kupować?

Potrawy z jajka
Wiele osób woli kupować jajka określonego koloru. Niektórzy uważają, że brązowe skorupki świadczą o większej zawartości składników odżywczych, podczas gdy inni preferują jedzenie jajek o białych skorupkach. Czy ich kolor ma wpływ na smak jajek? Które jajka lepiej kupować? Ostatnimi czasy wykryto, że kolor skorupek jajek nie ma żadnego wpływu na ich wartość odżywczą. Nie ma też znaczenia dla ich jakości, smaku czy innych właściwości. Dlaczego jajka w brązowych skorupkach są zatem o wiele droższe, jeśli nie mają większej wartości odżywczej? Odpowiedź jest dość prosta.