Tag: Kamienie szlachetne właściwości

pierścionek z kamieniem szlachetnym

Jakie są właściwości lecznicze kamieni szlachetnych i kryształów?

Kryształy
Kamienie szlachetne i kryształy to nie tylko element biżuterii. Od wieków ceniono je za ich niezwykłe właściwości. I choć brzmi to trochę jak magia, minerały te – podobnie jak olejki eteryczne – mogą przynieść ulgę w takich dolegliwościach jak bezsenność, czy bóle różnego pochodzenia. Niektóre kamienie działają też uspokajająco i oczyszczająco na nasz umysł. Zapoznaj się z tą poradą, by wiedzieć, jaką biżuterię założyć następnym razem ;)


Podobne porady

Kamienie szlachetne

Jak wykorzystać moc kamieni szlachetnych?

Astrologia
Każdy znak zodiaku posiada swój szczęśliwy klejnot. Kamienie szlachetne oraz różne minerały posiadają swoją magiczną moc. Wielu astrologów czy wróżów jest zdania, że noszenie przy sobie odpowiedniego kamienia zapewnia przychylność losu i chroni przed nieszczęściem. Kamienie można dopasować do siebie wg znaku zodiaku lub nawet miesiąca, w którym się pojawiło na świecie.
stojaki na zdjęcia

Jak zrobić stojaki na zdjęcia z kamieni lub kryształów?

Inne projekty i wyroby
Zdjęcia mają w sobie coś z magii. W końcu jedynie one nie liczą się z czasem. To chwile szczęścia zastygłe w objęciach migawki. I choć coraz więcej z nas przechowuje je na przepastnych dyskach naszych komputerów, warto - jak za dawnych czasów - wydrukować je. A potem? Potem oczywiście umieścić w albumie, oprawić i powiesić na ścianie lub… wyeksponować w inny sposób, na przykład taki jak ten. Do wykonania tych oryginalnych stojaków potrzebujesz jedynie drutu i kilku kryształów lub kamieni.
kryształy

Niezwykłe zastosowanie kryształów

Kryształy
Kryształy były wykorzystywane od wieków w leczeniu różnych dolegliwości. Akwamaryn współgra z energią oceanu. Pomaga przywrócić spokój i wspiera w walce ze stresem. Kwarc różowy nazywany jest "kamieniem miłości". Potrafi wypełnić ciało swoją pozytywną energią. Zastępuje negatywne emocje pozytywnymi uczuciami. Dlaczego więc nie skorzystać z ich właściwości w pielęgnacji skóry? Wypróbuj ich niezwykłą moc zarówno dla ciała jak i umysłu.